Skocz do zawartości

Wersję Forestera SF


kaktuzz

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że nie wykopałem na forum/szukajce i jestem świeżym posiadaczem Subaru chodzi mi o krótki opis i wersję Lodówek SF.

Posiadam niby wersję Fisherman, ale nie wiem czym ona ma sie niby różnić od pozostałych :o

Może lepiej na niego biorą ryby??? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję Trend - bez klimy co mi nie przeszkadza i bez szyberdachu - mógłby być, ale aż tak nie ubolewam, bo autko naprawdę ładne mi się trafiło ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wersja 20th Anniversary wyróżniająca się innym wzorem felg, elementami z pseudodrewna na konsoli środkowej, emblematami na drzwiach kierowcy i pasażera i stalową płytką ochronną na tylnym zderzaku. W wyposażeniu miała szyberdach, klimatyzację, tempomat, grzanie foteli i miejsca spoczynku wycieraczek. Sprzedawano ją w 2001 i - chyba - 2002 także w Polsce w salonach Subaru, w internecie chyba jest jeszcze jakaś informacja prasowa na ten temat. O ile pamiętam taki Forester z silnikiem 2.0 125 koni kosztował wtedy około 110 tysięcy złotych. Przez 3,5 roku takim jeździłem.

Edytowane przez Yanas
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Fisherman, to bedzie cos w stylu Hubertusa.

Nie doszukales sie przypadkiem jakichs fabrycznych wies-tjuningowych dodatkow w stylu chromowanego uchwytu na tylnej klapie jak w Hubertusie?

Ja mam wersje Gala, cokolwiek to oznacza ;)

Z poczatku myslalem, ze napis "GALA" na przednich drzwiach to fantazja piprzednikow, ale wyguglalem, ze to tez jakas wersja Forka.

Tez sie chetnie dowiem, co ma, albo czego brakuje mojemu Forkowi w wersji Gala.

Bo brzmi dumnie i bardzo elegancko ;)

Z drugiej strony, okreslenie gala, pasuje do Forka jak garnitur temu panu:

comment_vtSvnUE1LgFFkXu98YL8gbpk2Cc34SKn

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pajac_am napisał:

Ten Fisherman, to bedzie cos w stylu Hubertusa.

Nie doszukales sie przypadkiem jakichs fabrycznych wies-tjuningowych dodatkow w stylu chromowanego uchwytu na tylnej klapie jak w Hubertusie?

 

Klamki od zakrystii brak :D

Dziura w dachu jest, grzane dupy są, 4 elektryczne szyby, a/c, 3 podłokietniki, 300 cup holderow... i jakieś tam jeszcze bzdety.

Ale właśnie, co powinno być w wersji Rybak? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy przypadkiem nie pływa? Może to amfibia :D

A tak na serio to pogrzebałem i znalazłem coś takiego:

http://carbrochures.prv.pl/japonia/subaru/subaru.htm

 

http://www.ebay.com/itm/87654-Subaru-Forester-Fisherman-Prospekt-04-1998-/390677046215

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzychu91 napisał:

Wersji rybak klapa powinna się otwierać jak w pick up'ie by było jak usiąść na rybkach oraz miejsce na wódeczkę jak i również miejsce na wędkę :biglol::biglol::biglol: A co do różnic to pewnie jakaś pierdoła będzie różniąca typu inny kolor plastików czy coś  :yahoo::yahoo::yahoo:

 

Lecę na dół zobaczyć czy może faktycznie sa dodatkowe zawiasy na dole, żeby przekręcić klapę jak w prawdziwej lodówce :D

 

W popielniczce jest miejsce na sieć rybacką <_<

 

A tak całkiem serio, to nikt nigdy nie poruszył kwestii wersji wyposażenia w SF? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji dodatkowego wyposażenia było w Forkach SF (i SG też) mało. Moim zdaniem to, co ponadstandardowe, obejmowało :

- klimatyzację

- tempomat

- grzane stołki (chociaż może to był standard?)

- szyberdach

- tapicerkę skórzaną (w s-turbo alcantara)

- halogeny

- webasto (ale to chyba jako wyposażenie oferowane przez dealera, nie producenta)

- w MY97 i MY98 kompas

- osłona tylnego zderzaka

- osłona/kangur przedniego zderzaka (chyba tylko w my97-my99)

 

Dodatki typu skórzana kierownica MOMO, inne wzory felg i kolory listew były raczej związane z seriami "specjalnymi".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...