Skocz do zawartości

Modyfikacja lamp przednich


Krzychu24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktos moze polecic jakis sprawdzony warsztar lub osobe ktora zmodyfikuje mi lampy przednie w imprezie wrx 2003 ( blobeye ) . Sa zamglone od srodka i wymagaja polerki od wewnatrz , konieczne wiec jest ich otwarcie wiec przy okazji myslalem nad przerobka na ksenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ogarnąć to sam jak masz dobry piekarnik i nie masz 2. lewych rąk ;). Jest kilka instrukcji w internetach. Ja nie mam zaufania do mojego piekarnika a tym bardziej do własnych zdolności, dlatego chętnie dowiem się ile taka usługa kosztuje. A może ktoś z forum mógłby temat załatwić? Byłoby już nas dwóch ;)

 

-------

Nie doczytałem, że chcesz zmienić na ksenony. Mi wystarczy tak jak jest.

Edytowane przez svavo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, jak to wygląda ze strony praktyczno-prawnej? Utrata dowodu rozumiem, ale pytanie jak to jest interpretowane (zagrożenie czy nie). Ubezpieczyciel ma prawo się wykręcić od wypłaty odszkodowania?

 

Myślę, że nie tylko ja mam dylemat w tej kwestii - jak ktoś ma jakieś doświadczenia w tych sprawach to byłoby fajnie to usłyszeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno czego można być pewnym, to że ubezpieczyciel zrobi wszystko żeby zaniżyć lub najlepiej nie wypłacić ubezpieczenia wcale.

Policjant i diagnosta nie przyczepi się jeśli tylko światła nie będą świeciły na jakiś niebieski zenon-look kolor. Rzeczoznawca to już loteria.

 

"Brak poszanowania dla przepisów o ruchu drogowym w kontekście oświetlenia auta może skończyć się dużo poważniej niż tylko mandatem. Jeśli przytrafi nam się wypadek, w którym policja stwierdzi, że jego bezpośrednią przyczyną było nieodpowiednie oświetlenie pojazdu, trzeba liczyć się z możliwością odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. " to z jakiegoś artykułu na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...