Skocz do zawartości

GF8 by Lelenbp


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.07.2023 o 08:59, lelenbp napisał(a):

No wygląda coraz bardziej według mojego pomysłu :-)

IMG20230707190213.jpg

IMG20230707190242.jpg

Coraz bardziej? To jaki jest ostateczny koncept na to auto, co jeszcze planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak przedlift moim zdaniem dużo lepszy (pewnie będę w mniejszości :D)

 

Mocno już się robi us style 

Ma to swój urok- i najważniejsze, że się Tobie podoba...Jednak już nie mój gust .

Mimo wszystko kibicuje w dalszych pracach ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 08:45, WueM napisał(a):

Mocno już się robi us style 

Ma to swój urok- i najważniejsze, że się Tobie podoba...Jednak już nie mój gust .

Mimo wszystko kibicuje w dalszych pracach ;)

Miałem tego nie robić, ale po ostatniej zimie mój zderzak trochę oberwał a ten kupiłem w takiej cenie że grzechem było by nie skorzystać i nie zobaczyć jak będzie się prezentować :-) jeszcze jest parę rzeczy które chciałbym zrobić w niej. Na razie odkładam na remont blacharski i zmianę koloru. Błotniki nowe kupione, jeszcze czekam aż znajdę nadkola bo moje przez poprzednie opony trochę się "pożdzierały" 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 08:54, lelenbp napisał(a):

Miałem tego nie robić, ale po ostatniej zimie mój zderzak trochę oberwał a ten kupiłem w takiej cenie że grzechem było by nie skorzystać i nie zobaczyć jak będzie się prezentować :-) jeszcze jest parę rzeczy które chciałbym zrobić w niej. Na razie odkładam na remont blacharski i zmianę koloru. Błotniki nowe kupione, jeszcze czekam aż znajdę nadkola bo moje przez poprzednie opony trochę się "pożdzierały" 

No jasne jasne- to Twoje Subi i robisz je wedle swojego uznania...Jeśli faktycznie okazją był zderzak i zmiana frontu to rozumiem :)

Aczkolwiek ja osobiście ratowałbym ryjek przedliftowy bo on mi się najbardziej widzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.08.2023 o 20:51, lelenbp napisał(a):

Harness bar w końcu zamontowany :-) czas kupić jakieś niebieskie szelki :-)

IMG20230807204943.jpg


 

pochwalisz się większą ilością zdjęć z montażu harnessbara? Bo przy pierwszych przymiarkach brakuje mi kilka cm na szerokość i zastanawiam się, czy ktoś mi sprzedał nie do tego modelu, czy może trzeba zastosować jakieś dystanse? Jak to u Ciebie wygląda, obyło się bez przeróbek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, miklaj napisał(a):


 

pochwalisz się większą ilością zdjęć z montażu harnessbara? Bo przy pierwszych przymiarkach brakuje mi kilka cm na szerokość i zastanawiam się, czy ktoś mi sprzedał nie do tego modelu, czy może trzeba zastosować jakieś dystanse? Jak to u Ciebie wygląda, obyło się bez przeróbek? 

Też tak na początku myślałem:-) wracam dziś do domu to mogę coś zrobić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lelenbp napisał(a):

Też tak na początku myślałem:-) wracam dziś do domu to mogę coś zrobić :-)


Czekam, chć chyba już wiem jaki błąd przy pierwszej przymiarce zrobiłem. Za nisko chciałem to zamontować, a u Ciebie widzę, że wykorzystałeś śrubę mocowania pasu? Regulacja pasa jest maksymalnie w górze i teraz brak regulacji po zamontowaniu harnessbara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Trochę był przestój w temacie i w sumie ciągle jest bo od 26.11 auto stoi na odbudowie i konserwacji podwozia. Mam nadzieję że czas który tam spędza nie pójdzie na marne. A w między czasie znalazłem podłokietnik sporo wyższy(ok.13cm) z forka SG, który wleci do mnie. Do tego dam regulowaną górę że skody i będzie malinka :-)

received_405584178786292.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...