Skocz do zawartości

Wada fabryczna AIRBAG pasażera WRX 2.5 Hawk


AlexClyde

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, adek101 napisał:

Moje było użytkowane w DE i jest na liście, więc Twoje tez powinno być. Sprawdź po Vin-e na subaru.pl

Zakup i Pierwsza rejestracja też w DE? Bo chyba to ma znaczenie. Sprawdzałem VIN i kilka postów wyżej wstawiłem komunikat jaki dostałem. Modelowo niby powinien kwalifikować się do wymiany, dlatego mam podejrzenie, że chodzi o kraj pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Informujemy, że kampanią objęte są wszystkie samochody sprzedane w Europie, których VIN zostanie odnaleziony przy pomocy poniższej wyszukiwarki.


[...]

 

[...] Wiemy również, że do Polski z innych krajów europejskich sprowadzono indywidualnie bardzo dużo samochodów używanych. Od właścicieli takich pojazdów w większości przypadków nigdy nie uzyskaliśmy danych umożliwiających nam skontaktowanie się. Dlatego jeżeli jesteście Państwo użytkownikiem samochodu Subaru Impreza, to prosimy poniżej wpisać numer nadwozia swego pojazdu i sprawdzić czy podlega on tej kampanii. Jeśli tak, to prosimy skontaktować się z wybraną ASO Subaru, by uzgodnić termin naprawy.

 

Fragment opisu z http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin6.php?action=check  . Wygląda na to, że samochód musi pochodzić z EU. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do ASO Wrocław na Krakowskiej ws akcji i jak najbardziej usuną usterkę. Bez znaczenia jest którym jestem właścicielem chodzi głównie o pojazd. Auto kupione w Europie i jest VIN na liście podlega akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wymieniają poduszki tylko sam ładunek. Wadą dotyczy jakiegoś zamocowania czegoś co jest związane z ładunkiem. Poduszka i zaślepka zostają nasze.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, badyl napisał:

Nie wymieniają poduszki tylko sam ładunek. Wadą dotyczy jakiegoś zamocowania czegoś co jest związane z ładunkiem. Poduszka i zaślepka zostają nasze.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

Tak, zgadza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...