Skocz do zawartości

Pompa wspomagania


zedarm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy! W mojej subarynce padła pompa wspomagania i potrzebuje pomocy w znalezieniu podobnej montowane w innych samochodach bo niestety szukałem i nic nie znalazłem a auto stoi :-((. Nr pompy to 34401AGO3B. Dzięki z góry za pomoc :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego.

 

Ja kupiłem od chińczyków - aliexpress. Bardzo dobra obsługa. Pompa działa bardzo dobrze, wymieniłem ją jakieś niecałe dwa miesiące temu. Na razie działa bezszelestnie, zobaczymy jak będzie dalej. Kupiłem przedtem TRZY 'używane w bardzo dobrym stanie' i wszystkie były do bani, nie polecam. Jeśli się zdecydujesz podaj chińczykom VIN/rocznik/model to potwierdzą która pompa na pewno pasuje - jest kilka modeli, mi wysyłali dwa razy bo mieli błąd w opisie aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

u mnie pompa zaczęła znaczyć teren, a myślałem że to są resztki po konserwacji auta które po rozgrzaniu skapuje na wydech , ale ile to może trwać więc dziś się przyjrzałem dokładnie, pompa , zapocona o do niej płynie strumyczek który ścieka na belkę a z belki na układ wydechowy.

 

 

wspomaganie dział bez zarzutu, da się pompę regenerować ? bo używki to nie warto kupować bo można kupić pewnie jeszcze gorsza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...