Skocz do zawartości

Forester XT [2006, 2.5 Turbo, LPG]


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.05.2020 o 17:38, respect napisał:

elm 327

TAK, ja mam taki zwykły Vgate i jest OK.

Lusterko jest oczywiście za szerokie i lewa osłona zahacza przy rozkładaniu, ale da się żyć (prawa nie przeszkadza) :biglol: - za to jest tak szerokie, że oprócz tylnej szyby widzisz także szybę boczną za tylnym słupkiem.

Kamera wbrew pozorom daje bardzo przyzwoitą jakość, do tego stopnia że nagranie z kamerki posłużyło jako dowód w sądzie w potyczce ze Strażą Miejską, jak mnie przed koncertem Metalliki pod Narodowym oskarżyli o złamanie przepisów, z czym się nie zgodziłem :biglol:. Dla zainteresowanych - Sąd w takiej sytuacji oczekuje że nagranie będzie z głosem, sam obraz im nie wystarcza - ważna była rozmowa ze strasznikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czołem, zapomniałem chyba oficjalnie poinformować - Forek od 2 miesięcy jest w "nowych" rękach. A w sumie to nie takich nowych, bo zostaje w rodzinie :thumbup:

Maszyna przejęta przez "Młodego", wzdychał do Forka od pierwszego wejrzenia 3 lata temu - no to ma :biglol:. Teraz niech dopieszcza po swojemu :-)

Niniejszym przekazuję watek do nowego właściciela, niech się wreszcie ujawni na Forum i kontynuuje :D

 

A ja korzystając z okazji przedstawiam moje nowe cacko sprowadzone 2 m-ce temu z Kanady. Nowy Prosiak w zagrodzie (jest teraz bardziej narodowo :biglol: ), trochę zrobiony przez poprzedniego właściciela w Kanadzie, a ja już wstępnie umawiam się z Maptekiem na kolejny etap poprawiania fabryki. W obecnym stanie jest dobrze i trochę agresywnie, a będzie dużo lepiej. Rurki Konia przy wydechu WRX wyglądają teraz jakoś słabo... Charaktery inne, ale obydwa dają duuuuużo emocji :evil2:

 

W wolnej chwili założę wątek dla czerwonego, ale to już chyba od razu w "nielegalu" :biglol: 

 

 

IMG_20200717_115425.jpg

IMG_20200719_091434.jpg

IMG_20200719_091519.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak jak pisał @jaro555 stałem się następnym właścicielem prosiaka :) aktualne plany to doprowadzić auto do perfekcji a następnie mam parę pomysłów jak ulepszyć to co już jest świetne. O postępach będę informował na bieżąco. Zdjęcie wykonane dziś z przedstawieniem stanu bieżącego. 

IMG_1265.JPG

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...