Skocz do zawartości

LPG do Forka - Energy Gaz Polska - Warszawa


Krzemien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Własnie zakupilem Forestera - rocznik 2005, silnik 2.0 Turbo. Chcialbym go zagazować u dobrego gazownika, zeby nie miec pozniej jakies dziwnych problemów - tylko przyjezdzac na coroczny serwis. Chce autem pojezdzic min 5-6 lat czyli okolo 120K km. Teraz ma 116 tys.       Co myslicie o Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej ?? Moze polecicie jakis inny warsztat ?

 

pozdrawiam 
Krzemień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egp znam od bardzo bardzo dawna zakładałem u nich gaz do galanta 2.5v6 w latach kiedy jeszcze tego nikt inny nie dotykał i bylem mega zadowolony. Pełna profeska i pasja. Wróciłem do nich 2 lata temu z mazda cx9 i powiem że teraz odniosłem wrażenie ze to jest totalny przemiał. Pracownik musi to jak najszybciej zrobić i następny. Samochód jeździł ale jakieś niedociągnięcia były które zgłaszałem. Zrobiłem mało km bo mi samochód ukradli. W międzyczasie zakładałem gaz do forka u Jako cena była wysoka ale na lpg zrobiłem juz 140kkm i nic. Montaż profeska. Egp jest ok ale są lepsi

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od warsztatu istotne jest kto montuje. Tak jak pisał drout, raz można być mega zadowolonym, a drugim razem w tym samym zakładzie, niekoniecznie. Mam podobne doświadczenia - gaz zakładany dwa razy w tym samym miejscu - raz idealnie, drugim razem z pewnymi przeciwnościami, finalnie ok, ale potknięcia były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...