Skocz do zawartości

wydłużenie czasu podswietlenia


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wlozone do lamp ledy i to moze dlatego? Powiedzicie mi ile u Was swiecia swiatla po zamknieciu drzwi? U mnie trwa to moze jakieś 3 sekundy. I czy po zgaszeniu silnika zapala się oswietlenie?

Edytowane przez kana23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wlozone do lamp ledy i to moze dlatego? Powiedzicie mi ile u Was swiecia swiatla po zamknieciu drzwi? U mnie trwa to moze jakieś 3 sekundy. I czy po zgaszeniu silnika zapala się oswietlenie?

Jeżeli masz wersję z nawigacją, to możesz ustawić wartości 10,20 lub 30 sekund. Jeżeli nie, to wg manuala "kontakt z ASO"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi sobie przypomnieć. Dołożone też jest światło pod nogi. Wszystko na ledach. Wszystko działa oprócz włączenia się światła po zgaszeniu silnika oraz zbyt szybkie sciemnianie. Mam rozumieć że powinienem odpiąć dodatki i zobaczyć co będzie? Czy ledy mają wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi sobie przypomnieć. Dołożone też jest światło pod nogi. Wszystko na ledach. Wszystko działa oprócz włączenia się światła po zgaszeniu silnika oraz zbyt szybkie sciemnianie. Mam rozumieć że powinienem odpiąć dodatki i zobaczyć co będzie? Czy ledy mają wpływ?

Pewnie, że mają. Przypomnij sobie ściemniacze pokojowe, gdzie w ich instrukcji wyraźnie jest napisane, że działają prawidłowo z żarówkami, a nie będą działały z diodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka samą modyfikację zrobiłem w outlanderze (ledy i światło na nogi) i wszystkie czasy i sciemnanie działa tak samo. Odepne jutro "nogi" i przód i zobaczymy jak będzie z czasem gaszenia. Zastanawia mnie tylko brak zapalenia świateł po zgaszeniu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...