Jump to content

Alusy do GT ?

Roland

Recommended Posts

hej,

czy ktos sie orientuje za ile mozna nabyc oryginalne alusy do GT'99 ?? (najlepiej oczywiscie zlote nowki ;-) )

ewentualnie jakas ciekawa alternatywa w 16" ??? (nie mowie o OZ Superleggera - bo to "troche" za drogo)

przejrzalem niemiecki ebay i nie znalazlem oryginalow ;-( (ani nowych ani uzywanych - chyba, ze zle szukalem bo moj niemiecki jest zerowy i bardziej na czuja sie poruszalem po stronie ;-) )

Roland

ewentualnie jakas ciekawa alternatywa w 16" ??? (nie mowie o OZ Superleggera - bo to "troche" za drogo)

Sprawdz oferte ATS/Alustara.

Michal

A jak znasz kogos w Stalowej Woli to za komplet mozesz sie zmiesciec w cenie 1000 zl :)

oj z tą stalową to kiedyś tak było teraz się mocno przykruciło

wiem bo mieszkam zaraz obok

kiedyś można było oddać felgi do regeneracji i za 30 zł za sztuke oddwali wyprostowane, wypiastowane, i polakierowane jak nóweczki, a jak się dobrze pogadało to wcale nie trzeba było dawać swoich felg

ale niestety teraz ludzie boją się o prace i jak już wspomniałem tego teraz już nie ma

kiedyś można było oddać felgi do regeneracji i za 30 zł za sztuke oddwali wyprostowane, wypiastowane, i polakierowane jak nóweczki, a jak się dobrze pogadało to wcale nie trzeba było dawać swoich felg

ale niestety teraz ludzie boją się o prace i jak już wspomniałem tego teraz już nie ma

Jest i to na legalu :)

Chodzi mi o nowe felgi, nie wiem jak jest z prostowaniem czy czyms ;)

Jest i to na legalu :)

Chodzi mi o nowe felgi, nie wiem jak jest z prostowaniem czy czyms ;)

jeśli chodzi o legal to może jest szansa kupić fele w dobrej cenie,

bo podobno dla pracownikó STM jest 20% zniżka na zakup felg

ale tak z 2 lata temu można było wyrwać całkiem nowe aluski w super cenie tylko bez "faktury", ale metoda doboru felg była dosyć prymitywna bo jak ktoś potrzebował felgi to miał dostarczyć kartke z dokładnie narysowanym rozmieszczeniem otworów na feldze

nawet ja się przymierzałem do owego zakupu ale kupiłem sobie autko po tuningu i już nie trzeba było

Znizka dla pracownikow jest wieksza, 20 % taniej to oni te felgi sprzedaja :), czesto nawet taniej. Jak znasz kogos dobrze, albo kogos na wyzszym stanowisku to mozna dostac felgi po cenie produkcji :)