Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , jesli chodzi o weekend to byl zajebisty, dzięki dla całej ekipy ...

 

zakwasy sa , ( p.s - janek wzial moja kartkę z wynikami, powiedział ze to jego , ale się już kłócić nie chcialem )

 

Reklama "subaru - friend's included " jest jak najbardziej prawdziwa ...

 

jeszcze raz dzięki , a ty BASTEK żałuj .. i inni zresztą tez ...

 

 

co mogę dodać jak nie

 

"tirty paund boss ? , ok , no problem "

 

 

 

 

 

 

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super ekipa, super zabawa, rzadko sie tak dzieje ze tyle roznych osob tak sie super razem bawi za kazdym razem kiedy sie spotkaja :cool:

 

Co do gokartow emgie01, to sorki ale myslalem ze to moje wyniki :razz: :mrgreen: A tak powazniej to rywalizacja byla super a jak spadl deszcz to bylo nawet jeszcze ciekawiej :mrgreen: Na slicku po mokrym jezdzie sie wspaniale :lol:

 

Ale mnie łapy naparzają :twisted: :roll:

 

Co Ty nie powiesz :roll: :razz: :mrgreen::mrgreen: Ja mam takie zakwasy od tego malego koleczka ze szok :mrgreen:

 

Gdzie nastepny spot ?? napewno bede bez wzgledu na pogode :mrgreen: :mrgreen:

 

Bastek333, wiesz ze na pogode to tu raczej sie nie zwraca uwagi bo i tak dwa razy dziennie pada :mrgreen: A jezeli chodzi o nastepny spot to teraz wybieramy sie na Wales Rally GB :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Dzieki za super super spocik i do nastepnego :!:

 

ps;tak latwo Wam nie oddam prowadzenia w gokartach :razz: :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no podworko nie bylo moje :razz: Najwazniejsze ze kazdy dobrze sie bawil :wink:

Jasne nawet ci co nie jezdzil, to tez dobrze sie bawili :P

 

emgie01, masz racje "tirty paund boss ? , ok , no problem " a wogole kto ma ten filmik z bmki?? Dawac go na Youtube, pokazemy jak sie SUBARU TEAM POLSKA bawi :mrgreen:Bastek333, mowilem ze nie bedzie padac, trza tu bylo zajrzec:

http://www.bbc.co.uk/lincolnshire/weather/

Pozdro

 

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 6:45 pm ]

Nie no podworko nie bylo moje :razz: Najwazniejsze ze kazdy dobrze sie bawil :wink:

NO EKSJUSYS :mrgreen: Twoje podworko i juz, noo ja tez w sumie za miedza mieszkam :razz:

 

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 6:48 pm ]

a wydawac by sie moglo ze juz lepiej byc nie moze :!: :!: :twisted: :cool:

Zawsze moze byc lepiej i na pewno bedzie, biarac pod uwage ostatnie spotkanie, a juz pozegnanie to normalnie ja nie wiem, uscickom nie bylo konca. No to co bedzie na Walii??? :shock:

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01,

 

"tirty paund boss ? , ok , no problem " :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: hehehhee

 

jestes najfajniejszym polskim ciapkiem jakiego poznałem !!!!!!!!!! hehehee

 

w kołko mi sie to przypomina i sie brachtam sam do siebie, SZACUKEN !!!! heheh

 

 

pozdrowionka dla całej ekipy, cieszcie sie ze mnie na kartach nie było bo byscie dostali po dupach od starego sesesesee :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps;tak latwo Wam nie oddam prowadzenia w gokartach

no no no jak ktos sie sciga na wlasnym podworku :!: :!: :!: :twisted::twisted: :wink:

Taaaa Robo!!!!Cwaniaczek z tego Jasia co??hehe..szkoda ze Szymona nie bylo..przynajmniej jeden miejscowy bylby za nami,co??heheh :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

Robo..nastepnym raszem zaprosimy wszystkich do nas na poludnie..a przed spotem pojezdzimy sobie troszke,heheh

 

 

Bastek...krotko i na temat...dales dupy kolego!!!A myslalem ze pogadamy sobie fajnie znowu...no coz..nastepnym razem..

Dzieki wszystkim za atmosferke :razz: Bylo naprawde wzorowo ...i z emcojami no nie Jacek,ale dales,dalismy rade i to jest najwazniejsze!

Pozdrowioonka dla wszystkich...buziaki

 

Ps.Co do zakwasow to ja akurat zadnych nie mam..wczoraj rece bardzo bolaly ale w domciu bylo juz ok..jedynie co mnie pobolewa to lopatki,ale to chyba raczej od siodelka :grin: ...

pozdrawiam

 

Aha...Chlopaki podajcie swoje nr startowe....ustalimy kolejnosc...bedzie co porownywac w przyszlosci poniewaz cosik mi sie tam zdaje ze gokarty moga na dluuuuzszy czas zakotwiczyc w Agendzie przy okazji naszych spotkan :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tirty paund boss ? , ok , no problem " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: hehehhee

 

jestes najfajniejszym polskim ciapkiem jakiego poznałem !!!!!!!!!! hehehee

 

w kołko mi sie to przypomina i sie brachtam sam do siebie, SZACUKEN !!!! heheh

 

spoko spoko ... zapomnialem wam opowiedzec jak starsza ciapata pani dziekowala za sofe .. ale to by bylo niebezpieczne dla was :)

 

pozdrowionka dla całej ekipy, cieszcie sie ze mnie na kartach nie było bo byscie dostali po dupach od starego sesesesee

 

juz to widze , pewnie bys ty przed Jankiem zabral moje wyniki ... i sie chwalił, jaki ty to dobry nie jesteś ... :):):): :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil:

 

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 10:39 pm ]

emgie01, masz racje "tirty paund boss ? , ok , no problem " a wogole kto ma ten filmik z bmki?? Dawac go na Youtube, pokazemy jak sie SUBARU TEAM POLSKA bawi

 

 

ej, tego mi nie róbcie , bo "BMW team caly swiat" będzie mnie poszukiwał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z emcojami no nie Jacek,ale dales,dalismy rade i to jest najwazniejsze!

Nooo z malymi przygodami, ale juz oki wszystko :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 9:48 pm ]

ej, tego mi nie róbcie , bo "BMW team caly swiat" będzie mnie poszukiwał ...

Dobra usunalem, bo juz prawie byl gotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w koncu udalo mi sie dotrzec do kompa i tu sa fotki dzieki uprzejmosci Yayoo :cool:

 

http://picasaweb.google.com/Jasiu78/SherwoodForest08#

 

Aha...Chlopaki podajcie swoje nr startowe....ustalimy kolejnosc...bedzie co porownywac w przyszlosci poniewaz cosik mi sie tam zdaje ze gokarty moga na dluuuuzszy czas zakotwiczyc w Agendzie przy okazji naszych spotkan :razz:

 

No wlasnie :smile: Mniej wiecej to bylo tak :wink: :arrow:

 

1 Kart-23 ja :razz:

2 Kart-21 Nobby

3 Kart-29 Robo

4 Kart-30

5 Kart-26

6 Kart-34

7 Kart-32

8 Kart-22

9 Kart-24

10 Kart-25

 

Reszty nie pamietam wiec mozecie uzupelnic liste :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo kurcze, ale tego zdjecia z bulka mialo nie byc na oficjalnej stronie :evil:

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Paź 29, 2008 6:08 am ]

Wysłany: Wczoraj 23:39

Ok w koncu udalo mi sie dotrzec do kompa

 

Straszne rzeczy opowiadasz.

BTW, o tej porze to ja juz dawno spalem :mrgreen:

podajcie mi maila na :arrow: PW, to wysle Wam ten filnik w koncu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...