Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hejka,

Wieści niestety mam średnie... dziś odbyła się rozmowa z głównym zarządcą tego ośrodka i w sumie nie miał za bardzo nic przeciwko pojeżdżawce (choć to różnie bywa jak dojdzie co do czego) ale problem w tym , że mają zarezerwowane wszystkie weekendy aż do końca listopada :(

Poprosiłem jednego człowieka by spróbował którąkolwiek sobotę dla nas wynegocjować choćby na spotkanie bez jeżdżenia. Ale tak czy inaczej termin 25 październik jest niedostępny :( Sorki, że narobiłem nadziei... tak czy inaczej będę ciągnął temat i spróbuję wydębić jakiś ich kalendarz imprez, może się gdzieś wbijemy... ale czy się zgramy z jakimś rajdem... ciężko powiedzieć. Sorki jeszcze raz, kwestia jest nie do obejścia jeśli chodzi o termin, który nas interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sad: mowi sie trudno i jedzie dalej :wink: PLayer, spoko nic na to nie poradzimy, jezeli sie zgodza na jakis termin to daj cynk :cool:

.... a poki co dalej zapisujemy dalej zapisujemy sie na liste :D, hmm a co sacdzicie o tym, (jesli tak mozna), aby zabrac grila na raid, moze glupi pomysl a moze warty uwagi.... Pytam czysto teoretycznie :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Paź 07, 2008 5:16 am ]

1. RoniN_

2. emgie

3. Robo

4. Nobby

6. Jan Drop

7. PLayer

... a tak sobie liste uaktualnilem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki, to ja juz teraz bazy nie czaje...

 

jaki jest plan? robimy tego spota dzien wczesniej, skoro nie mamy gdzie sie spotkac? gdzie bedziemy spac...

 

jesli jest gdzies wyzej opisane to sory, bo na kompa wpadam na sekundy tylko, bo mojego kompa zabral sobie jakis bardzo opalony pan ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za glupie powiadomienia nowych wiadomosci na forum mi zniknely i myslalem ze sie nic nie dzieje :mrgreen:

Prawdopodobnie tez sie pojawimy na rajdziku :lol: :cool:

Teraz tylko wartaloby oficjanie ustalic co gdzie kiedy ??

Mysle ze plan z grillem jest super - jakby tylko ktos polskiej kielbasy grilowej mogl dostarczyc :mrgreen: :roll:

W sumie to pewnie bedzie sie latwiej wybrac jak bedzie to tlko jeden dzien ........... ale czekam na oficjalny plan :mrgreen:

 

I mam w koncu nowe oponki na przodzie -> TOYO PROXES 4 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Musialem sie pochwalic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede :twisted:

Noo ja mysle :D

 

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 7:27 pm ]

Mysle ze plan z grillem jest super - jakby tylko ktos polskiej kielbasy grilowej mogl dostarczyc :mrgreen: :roll:

Rozmawialem dzisiaj przez krotka chwilke z Jasiem i kantyna sie troche rozszerzyla w lesie Sherwood, wiec czy jest sens brac grila skoro bedzie gdzie zjesc jedzonko w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem dzisiaj przez krotka chwilke z Jasiem i kantyna sie troche rozszerzyla w lesie Sherwood, wiec czy jest sens brac grila skoro bedzie gdzie zjesc jedzonko w sumie...

 

No nieeeeeeeeeee - jakies angielskie spieki porownywac do swiezo ugrilowanych ....... kielbasek :mrgreen: (musze chyba tesco i polskie sklepy odwiedzic zeby sie jakby co zaopatrzyc) A pozatym to sama idea grilla jest zacna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze plan z grillem jest super - jakby tylko ktos polskiej kielbasy grilowej mogl dostarczyc :mrgreen: :roll:

 

no to ja w piatek wsiade w auto i skocze na polska granice przywioze kilka kilow .. :)

 

Rozmawialem dzisiaj przez krotka chwilke z Jasiem i kantyna sie troche rozszerzyla w lesie Sherwood, wiec czy jest sens brac grila skoro bedzie gdzie zjesc jedzonko w sumie...

 

RoniN_my niechciec burgjerow, my chciec polska kielbasa !

Jesli inni sie pisza to nie widze przeszkod, wyczyszcze grila, ale ostrzegam jest dosc malutki :D i pomyslimy

 

spoko, bedziemy piec plasterki a nie laski :) i impreza sie przeciagnie odrazu .. :)

 

emgie01 napisał/a:

bardzo opalony pan ...

 

taki jak u anglika w podpisie...

 

identyczny...

 

[ Dodano: Czw Paź 09, 2008 11:53 am ]

1. RoniN_

2. emgie

3. Robo

4. Nobby

6. Jan Drop

7. PLayer

8. Bastek333

9. Stanst666

... a tak sobie liste uaktualnilem

 

a ja tez sobie liste uaktualnilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. RoniN_

2. emgie

3. Robo

4. Nobby

6. Jan Drop

7. PLayer

8. Bastek333

9. Stanst666

... a tak sobie liste uaktualnilem

 

 

a ja tez sobie liste uaktualnilem :)

 

1. RoniN_

2. emgie

3. Robo

4. Nobby

6. Jan Drop

7. PLayer

8. Bastek333

9. Stanst666

10. anglik

11. Jacek Michalski

12. pazdzioch :?:

 

To jak juz uaktualniac to juz chyba wszyscy :wink: Pisalem do T8lka ale nie wiadomo czy sie zjawi z kogim :???: W kazdym razie troche sie nas uzbieralo od zeszlego roku :twisted:

Pamietam pierwszy spocik, 5 Subareczek sie zjawilo a tu prosze lista ponad 10 autek sie zaczela rozwijac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymus,kochany Ty moj,ehhe :mrgreen: ....Recesja recesja....ale...w ciagu 4 miesiecy zrobilem ponad 4tysiace mil...jak dla mnie to za duzo...Powinienem kupic drugi samochod i garaz :razz:

A ogolnie to napisalem sobie tak zeby nie bylo w razie jakby co.....Poza tym i tak sie okaze tuz przed...zycie pokaze...buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...