Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bastek333

 

No to gratulacje!!!!Wszystkiego naj naj naj najwspanialszego na nowej!!!Zdrowka i duzo duzo milosci,hehe!!Pozdrow ode mnie Zoneczke!!!

 

ps.Nobby nie lam sie na nastepnym spotkaniu pani w rozowej czapeczce bedzie Ci z reki jadla hahaha

Wiesz co...zapomnialem juz o wszystkim a Ty mi przypominasz :mrgreen::mrgreen: ...dodajac swoje trzy grosze....zeby tylko z reki.....hahah :mrgreen:

 

Jest jednak sprawa...dla wtajemniczonych...wczoraj byla sroda,hahahah :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ekpie, nie zaglądałem tu przez hwile bo nie miałem czasu, chce tylko zgłosić swoja obecność na najbliższym spociq, tylko nie chce misie tyle czekać ;d;d

 

hehe

Witaj witaj. Do spota juz nie tak daleko, zaledwie 4 tygodnie od dzisiaj :)

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies wiesci ... :) wiem ze bezsensownie pytam, bo jak by ktoś cos wiedział to by napisał hehe

 

a Może na tej łące by zostać całą noc, namioty .. ognisko... itp... :) wiem ze to już prawie zima .. no ale .. :) hehe

 

A ja problemu nie mam :mrgreen: - rozloze fotele i normalnie malzenskie loze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby nie wyszlo z upalankiem ...tfu tfu tfu :razz: To co sadzicie o spotkaniu sie w tym miejscu, zrobieniu grilla czy ogniska + wiadomo co jeszcze :twisted: i zostaniu na noc a w niedziele na rajdzik :?: Chyba dobra impre by sie zrobilo

[

 

to ja myslalem ze to bedzie podstawa, zeby sie spotkać, zajarać ognisko i nie tylko .. napić browarka.. ze o to chodzi a nie o rajd :) heh e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...