Skocz do zawartości

Samochód rodzinny 2+2


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Jestem zdziwiony, że nikt jeszcze nie zaproponował Skody. A Roomster naprawdę jest ciekawą propozycją :)

Potwierdzam! Emocji tyle co na seansie "na wspólnej" ale serial ma już dobrych parę lat i wierną widownię. Na plus roomstera- wnętrze z stosunkowo dużym bagajem, wysokie, i suwana tylna kanapa. Jak weźmiesz pb 1.4 16v- lpg i zapominasz o problemach.

do tego linia szyb jak w Lancii Stratos :D:D
I zaskakująco precyzyjny układ kierowniczy, a funkcjonalność jest rewelacyjna. Naprawdę polecam wziąć pod uwagę. Awaryjność - mój ma 160 kkm i poza wadliwym silnikiem (znany problem z rozrządem we wczesnych 1,2 tsi), absolutnie żadnych problemów. Nawet końcówki i łączniki w zawieszeniu/ukł kier są od nowości.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Układ kierowniczy jak joystick na konsoli. Wspomagany elektrycznie także zero informacji zwrotnej. Ja mam podobny przebieg, 70 kkm na gazie i jak na razie od 60 kkm: świece, jedna cewka, czujnik stopu i tarcze z przodu i eksploatacyjne rzeczy. Kroi się wymiana aku. Także jest bezawaryjny. Żona wozi nim bliźniaki do zloba i chwali sobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...