Skocz do zawartości

lusterka - różnica między UK a EU


przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

Angielskie lusterko strona lewa, to lusterko po stronie pasażera, więc ma inny kąt pochylenia niż lusterko dla kierowcy. A zatem będziesz widział pół samochodu w maksymalnie wychylonej pozycji. Ogólnie mówiąc lipa, ja akurat z takim kupiłem samochód, więc radzę sobie doraźnie odginając "na chama" lustro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego to dokładnie auta bo w gc to różnica jest tylko w tych trójkątach mocujących.

 

Patryk, informację podaję właśnie na podstawie Imprezy GC. Nie wiem jak się mocuje, ponieważ już z takim lusterkiem kupiłem samochód, ale zakres regulacji jest za słaby aby jako kierowca widzieć co powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lusterka wlasnie w gc są takie same ,same mocowanie jest inne czyli te trójkąty .Są osoby na forum które przerabiały lusterka zazwyczaj najbardziej porzadane elektryczne skladane jdm.Wystarczy cos podłożyć żeby zmienić kat całego lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję porównać rozebrane lusterka UK i EU i w sumie jedyna różnica jaka jest (dotyczy Legacy) to sprężyna która jest nawinięta na mocowanie i samo mocowanie, Sprężyna pozwala na złożenie lusterka i jest tak zamocowana, że to ona odchyla do określonej pozycji samo całe lusterko lub je składa do drzwi. Różnic w sumie innych nie ma (no może czasami w zależności od rocznika) może być inny wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...