Skocz do zawartości

Srebrny Lanosik 2.0 150KM :P


parasite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Miło mi przenieś się na forum Subaru. Do tej pory raczej bywałem na forum Octavii :P

Nie szukałem Subaru ale okazało się, że to Subaru znalazło mnie. :P Auto zakupione od kuzyna więc historia w miarę znana.

Mam nadzieję, że silnik okaże się faktycznie tak bezawaryjny jak paliwożerny :)

 

Auto dostałem z nowymi letnimi oponami i zimówkami. Po kompletnym serwisie olejowym. Wyposażenie raczej standrad: xenony, pełna elektryka, dokładane czujniki, reduktor i system bezkluczykowy.

Generalnie w tej chwili uczę się jeździć benzyną po 5 latach z dieslem :P

W planach na razie mam polerkę przedniej prawej lampy ponieważ jest już zmatowiała i chyba świece do wymiany bo niestety nie mogę znaleźć potwierdzenia z wymiany. 

Jedno co zauważyłem to lekkie drgania (ale minimalne) na jałowym bez wahnięć na obrotomierzu. Czy to czas na sprawdzenie zaworów? Przebieg 134 tyś. km. Tyle z wad jak na razie :)

 

80d98359d0e0.jpg
40f478dc6530.jpg
7e8cb142c393.jpg
852684416d87.jpg
d4f5ca9c279e.jpg
5b2ce97c7785.jpg
8507d61acc6b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Gratuluję autka i witam na forum. Masz szczęście jeżeli mieszkasz w tej właściwej :) Bielawie (dolnośląskie) bo "pod nosem" masz MTS czyli jeden z najbardziej cenionych serwisów w Polsce. Z "chorobami" mojej subaryny jadę zawsze do Pana Marka pomimo 300 km, w jedną stronę. Ale mam pewność, że w MTS-ie znają się na Subaru a poza tym urodziłem się w Bielawie :).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przeniosłeś się na jasną stronę mocy. Dużo osób próbuje wmówić ludziom, że Skoda > Subaru, ale ich nie słuchaj  :biglol:   Lanosa łatwo pomodzić, żeby przykuwał wzrok i dawał dużo frajdy - parę wątków na ten temat u nas znajdziesz ;)

 

Pierwszy mod: świnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Gratuluję autka i witam na forum. Masz szczęście jeżeli mieszkasz w tej właściwej :) Bielawie (dolnośląskie) bo "pod nosem" masz MTS czyli jeden z najbardziej cenionych serwisów w Polsce. Z "chorobami" mojej subaryny jadę zawsze do Pana Marka pomimo 300 km, w jedną stronę. Ale mam pewność, że w MTS-ie znają się na Subaru a poza tym urodziłem się w Bielawie :).

 

Pozdrawiam,

Dokładnie ta Bielawa. :) O tym serwisie to słyszałem nawet w czasach kiedy nie myślałem o aucie. Prowadzi go wujek mojego kumpla, którego znam od podstawówki :)

 

Udało mi się dzisiaj wypolerować przednie reflektory więc w końcu wygląda jak powinien. 

Edytowane przez parasite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...