Skocz do zawartości

MissPiggy się krztusi, czyli ssak przerywa.


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny objaw w Piggy (2.5NA MY'07, 116k km przebiegu). Na drugim biegu z gazem do podłogi zaczyna przerywać powyżej 5k rpm. Na pierwszym biegu tego nie sprawdzałem, a na trzecim i czwartym problem nie występuje. Dodam, że w grudniu ubiegłego roku odebrałem świeżo złożony silnik, więc takie rzeczy jak świece, czy luzy zaworowe powinny być OK. Filtr paliwa był wymieniany przy 90k km. Przepławka czysta, filtr powietrza zmieniony z miesiąc temu. ECU żadnych błędów nie komunikuje, ani też nie ma w pamięci. Jakieś pomysły ? :unsure:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę kontrowersyjny, ale ja bym jeszcze sprawdził cewkę, świece i kable WN. Miałem tak kiedyś w imprezie 1,8 MY94.

 

Każdy myślał że krokowy albo sonda. A okazała się cewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano natomiast objawu brak. Czyżby rozchodziło się Świni o temperaturę. Teraz miałem 23 st C, a wczoraj 31 st C. Kable wymieniłem na OEM we wrześniu 2015 przy 90k km, tak samo świece. Cewka nie pamiętam czy była ruszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie poza tematem.

Dlaczego zmieniłaś znowu zdjecie profilowe?Tamto było zacne.Scarlette niech wruci.

Teraz tamten mój post wyglada pewnie dziwnie, wyglada jak bym napalił się na kucyka.

Sory za Off Topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie poza tematem.

Dlaczego zmieniłaś znowu zdjecie profilowe?Tamto było zacne.Scarlette niech wruci.

Teraz tamten mój post wyglada pewnie dziwnie, wyglada jak bym napalił się na kucyka.

Sory za Off Topic

Beavis miał dziwne skojarzenia  :P

 

Odnośnie tematu, Mysiadło dziś się rajduje, więc nic nie zdiagnozuję. Poprawiłem kable i skasowałem błędy. Zobaczymy co czy MissPiggy dalej będzie foszyć  :rolleyes:

Odnotowałem jeszcze, że przepustnica otwiera mi się tylko na 78% Mam już uszczelkę, więc zabiorę się za czyszczenie.

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...