Skocz do zawartości

Luźne belki na drzwiach Legacy 06


raph

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pytanie do blacharzy, lakierników i znawców belek ;)

 

Zuważyłem, że mam luźne niektóre belki na drzwiach (trzymają się, ale można łatwo podważyć). Co zrobić, żeby lepiej się to trzymało? Nie chciałbym nic majstrować, zanim nie będę wiedział, żeby nie pogorszyć sprawy.

 

Załączam fotki.

post-17143-0-58621000-1462708229_thumb.png

post-17143-0-48023700-1462708236_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Pytanie do blacharzy, lakierników i znawców belek ;)

 

Zuważyłem, że mam luźne niektóre belki na drzwiach (trzymają się, ale można łatwo podważyć). Co zrobić, żeby lepiej się to trzymało? Nie chciałbym nic majstrować, zanim nie będę wiedział, żeby nie pogorszyć sprawy.

 

Załączam fotki.

Owiń delikatnie taśmą spinki i wciśnij. Innym rozwiązaniem jest wymiana spinek w listwie i dopiero wtedy delikatne jej wciśnięcie. Spinki maja numer 91012AG240 i potrzebujesz ich 5 na listwę drzwi przednich.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego na drzwiach masz jakies wielgachne braki lakieru przy tych spinkach? jakies majstrowanie ?

 

zreszta wydaje mi sie ze te listwy powinny byc tez przyklejona tasma 2-stronna.

 

ja pokusilem sie o zdjecie tych listew, zaszpachlowanie dolkow powstalych dzieki uprzejmosci parkujacych obok, pomalowanie i zalozenie ponowne. W zasadzie prosciacho ale zeby te tasme usunac to mozna jajo zniesc bo nie dosc ze na drzwiach to jeszcze na listwach.

 

wiec skoro nie chcesz ich zdejmowac to moze po prostu podklej tasma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Braki lakieru chyba przez to, że był z tej strony puknięty i był lakierowany (dosyć nieudolnie, ale nie kłuje w oczy ;)).

 

No właśnie nie jestem przekonany do takiego przyklejania "na stałe". Może kiedyś jeszcze trzeba będzie zdjąć te listwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...