Skocz do zawartości

pali sie check engine


wgabor

Rekomendowane odpowiedzi

a nam sie dzisiaj (pod domem) zapaliły kontrolki: od tempomatu(miga), od silnika(check engine) , od kontroli trakcji(świeci sie) oraz wskaznik od paliwa pokazuje 0 i mryga rezerwa . Jakby co to dzisiaj był tankowany wiec paliwo jest, olej sprawdzalem , temperatura w normie - co to moze byc???

 

legacy 2.0 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd 33 to jak inni już napisali vehicle speed sensor. U mnie też się to czasem zapala ze względu na przeszczep zegarów. Objaw towarzyszący - zwieszenie się prędkościomierza na kilkanaście sekund. Wpływ tego na całokształt jazdy jest w sumie żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nam sie dzisiaj (pod domem) zapaliły kontrolki: od tempomatu(miga), od silnika(check engine) , od kontroli trakcji(świeci sie) oraz wskaznik od paliwa pokazuje 0 i mryga rezerwa . Jakby co to dzisiaj był tankowany wiec paliwo jest, olej sprawdzalem , temperatura w normie - co to moze byc???

 

legacy 2.0 2006

To że miga tempomat rezam z palącym się cały czas CEL to chyba jakaś specyfika Subaru bo u mnie występuje to samo i wszystko wraca do normy po wykasowaniu błędu... Co do reszty kontrolek to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha

Mi się od 3 miesięcy pali check engine, miga kontrolka AT oil temp i miga od kontrolka od tempomatu. Po wykasowaniu wszystko jest OK (do ponownego uruchomienia samochodu). Winę za to ponosi "chyba" (wg serwisu) czujnik sterowania przepustnicą koszt ok :shock: 3000 PLN :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...