Skocz do zawartości

Zawartość bagażnika w SG


dr.elich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zakupiłem Forka SG. Chciałbym dopieścić pewne niedostatki w wyposażeniu, w tym również bagażnik doprowadzić do stanu OEM.

 

Mną pewno brakuje apteczki i torby z narzędziami ( kształtem Imprezy). Co jeszcze wykładał procent? Przegródek tak w podłodze sporo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mną pewno brakuje apteczki i torby z narzędziami ( kształtem Imprezy). Co jeszcze wykładał procent? Przegródek tak w podłodze sporo..

 

Koło zapasowe, podnośnik, trójkąt, apteczka, "torba" z narzędziami (śrubokręt, klucz do kół, imbus do szyber).

 

cWpSoKP.png

 

 

 

 

Przy okazji - jakie jest zastosowanie tych relingów w bagazniku? To na jakieś przybory kuchenne?

 

 

Można chyba na nich zaczepić "Rear Cargo Rack" (nr F5510SA100):

 

pb8ghDX.jpg

 

Edit: Więcej akcesoriów znajdziesz w tym dokumencie.

Edytowane przez dunbar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś takie cudo? Ma to sens?

 

Z czego patrzyłem w necie, to prawie nigdzie nie było dostępne. Można zapytać w ASO, a nuż zajmują się dystrybucją takich gadżetów (było w oficjalnej broszurze). Podejrzewam jednak, że będzie to kosztować krocie.

 

No i jeszcze w/g opisów w necie ma to ładowność tylko do 5kg (czyli nie wsadzisz tam nawet zgrzewki wody mineralnej), więc zainwestowałbym raczej w dobry (wielokomorowy, składany, z rzepami na spodzie) organizer do bagażnika. Albo i dwa. Jest tego całkiem sporo na znanym portalu aukcyjnym. A na "relingach" możesz zawsze zawiesić łyżki i patelnię  :lol:

 

 

 

Jak wygląda ori torba narzędziowa?

 

To bardziej futerał niż torba. Mieszczą się tam tylko narzędzia, które wypisałem kilka postów wyżej. Mój jest bodajże szaro-bury, z logo firmy, tworzywo sztuczne zamykane na nap. Nic szczególnego, podejrzewam że do wszystkich modeli dawali podobne. Też do dostania na aukcjach. No i oczywiście w ASO  ;).

 

P.S. Do tych narzędzi jeszcze powinno być "ucho" do holowania.

Edytowane przez dunbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zakupiłem Forka SG

 

 

Czyli nie ma tam oryginalnie dużej, niebieskiej torby jak na foto?
 

 

Doktorem nie jestem, ale na zdjęciu widzę forestera SH, kiedy wcześniej pisałeś, że kupiłeś SG. No chyba że to zdjęcie nie Twojego Forka ;)

 

BTW: Co się kryje w torbie? Nie dostałem nic takiego, gdy odkupywałem swój wóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mną pewno brakuje apteczki i torby z narzędziami ( kształtem Imprezy). Co jeszcze wykładał procent? Przegródek tak w podłodze sporo..

 

Koło zapasowe, podnośnik, trójkąt, apteczka, "torba" z narzędziami (śrubokręt, klucz do kół, imbus do szyber).

 

cWpSoKP.png

 

 

 

 

Przy okazji - jakie jest zastosowanie tych relingów w bagazniku? To na jakieś przybory kuchenne?

 

 

Można chyba na nich zaczepić "Rear Cargo Rack" (nr F5510SA100):

 

pb8ghDX.jpg

 

Edit: Więcej akcesoriów znajdziesz w tym dokumencie.

 

Też się zastanawiałem nad tym relingami :) do czego to coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...