Skocz do zawartości

Kabel masowy w desce rozdzielczej


Seekerv15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przekładałem kompletną wiązkę elektryczną w mojej imprezie GT 00 

wystąpiło parę komplikacji, został mi jeden kabel, czarny masowy pod deską rozdzielczą nie mogę znaleźć dla niego miejsca, posiada może ktoś schemat podłączenia kabli w imprezie przy desce? 

Brak podłączenia tego kabla objawia się brakiem masy na pompie paliwowej (zrobiłem masę na krótko) oraz tym ,ze ewidentnie brakuje tej masy w postaci przygaszających świateł oraz dziwnie świecących kontrolek, jeżeli ktoś mógłby pomóc rozwiązać problem to będę bardzo zadowolony.

 

Druga sprawa, przełożyłem już 2 wiązkę elektryczną a problem z odpalającymi się wentylatorami nie zniknął, zaraz po przełączeniu na zapłon wentylatory włączają się na pełnych obrotach, może być to spowodowane brakiem podpięcia klimatyzacji? Mogę one przechodzić w jakiś awaryjny tryb? 

Liczę na waszą pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozepnij dwie zielone wtyczki pod kolumna kierownicy to problem wentylatorów zniknie. Skoro twierdzisz, że został Ci kabel masowy to przykręć go do nadwozia gdzieś gdziekolwiek - ważne żeby był dobry styk.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam identyczna akcje. Smialo odpinaj zielona wtyczke, ona ma byc rozpieta. A podlaczenia do tej masy tez nie moge znalezc. Z jednej strony jest przykrecona w okolicach radia, a druga konczy sie damska wsuwka w czarneh kostce. Jak znajdziesz męską czesc to wyslij jakas fote. Ja do przekaznika pompy dalem inna mase i wszystko dziala.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie moich problemów, Pompa dostała osobną masę pociągnięta została od podwozia w najlepszym dostępnym punkcie co rozwiązało problem brakującej masy, Kostki rozpiąłem i działa wszystko dobrze, wentylatory nie odpalają się już po przekręceniu zapłonu, dalej nie znalazłem podłączenia dla czarnego kabla w okolicach radia więc obstawiam, że jest to właśnie masa pompy,  przygaszające światła okazały się wadliwą kostką przy lampie :) Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...