Skocz do zawartości

Dr bulgot czyli "srebna szczała" w 3City


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najbardziej zabolało że rdzawy, a montowany to wiem gdzie bo jest na tabliczce ;)
No to nie bądź taki delikatny, to nie była uwaga ad personam  ;)  Może wiesz, albo nie, że te modele nie słynęły z dobrego zabezpieczenia antykorozyjnego, zwłaszcza tylnych błotników. I właściwie każdy egzemplarz 440/460 ma zabieg poprawek blacharskich albo za sobą, albo przed sobą. Poza tym silniki, skrzynie biegów, silniki pochodzą od renault, a całość montowana w Holandii. Stąd okreslenie, napisałem, że Twój egzemplarz ładny, więc nie widzę powodów do obrazy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej zabolało że rdzawy, a montowany to wiem gdzie bo jest na tabliczce ;)
 Twój egzemplarz ładny, więc nie widzę powodów do obrazy ;)

O i teraz jest wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro opłacam polisę, ale mogę się wstrzymać - wpadaj do mnie 6 tyś. PLN na stół i jest Twój :biglol:

Póki co nie mogę sobie pozwolić na takie zachcianki. Ale jak będziesz sprzedawał chętnie się zainteresuję. Zwlaszcza, że znając Ciebie będzie to tuż po tym jak to dopieścisz.

Da radę zrobić swap na turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję turbo, a dopieszczać to już mało zostało, bo poprzedni właściciel miał auto 3 lata i właśnie tak samo jak ja wszystko już zrobił - łącznie z blacharką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, a ten OBK, to nówka z salonu będzie, czy używany egzemplarz? Diesel, czy Pb. Oglądałem ten nowy model w salonie i powiem Ci, że nieźle się prezentuje, chyba ładniejszy od czwartej generacji. Chociaż moim skromnym zdaniem - najładniejsza jest 3. gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tydzień temu jeździłem OBK 2.5. I na pewno będzie 2.5 benzyna, chyba że się trafi 6=ka w totka to będzie import 3.6 z US ;) Bardzo mnie leży to autko i myślę przy dobrych wiatrach za rok pierwsze modele będą miały 3 lata to i cena będzie atrakcyjniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...