Skocz do zawartości

Dr bulgot czyli "srebna szczała" w 3City


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Sądząc po tym co mechanik mówił i jak wygląda w środku to raczej rzeczywisty. Poza tym ostatni przegląd Niemczech był przy chyba 140 kilku tysiącach w 2014 r., a od połowy 2015 był chyba na sprzedaż  ;) potem trafił do Polski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

do srebrnego odcień zielony bardziej pasuje - przerabiałem temat przed oklejeniem i szefowa warsztatu dobrze mi doradziła

 

Czy pamiętasz może jaki stopień przyciemnienia mają Twoje folie? 50% czy może 30%?

 

Nie ukrywam, że zainspirowałeś mnie tym zielonym odcieniem, a też mam srebrny lakier u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak dzisiaj popatrzyłem na mojego szaraka i pomyślałem że może jakaś jeżdżąca, ciekawa reklama na całym aucie? Auto nabrałoby barw i nie byłoby takie smutne. Może na forum ktoś coś - poprze pomysł i potrzebuje stylowej jeżdżącej wizytówki? Czekam na propozycje typu "folia blue mica i grafika z pazurem" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wożę się jak bez obrazy stary taksiarz z Sopotu ;) Super to jedzie, bo niby tylko 90KM ale masa własna 1010 kg ;) Rusza lepiej niż Bulgot, tylko muszę pamiętać, że zad już nie jedzie jak po sznurku :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W oczekiwaniu na lepsze czasy tj. czas posiadanie OBK2015 Bulgot został zastąpiony starym, poczciwym Szwedem ;) gallery_838_820_279945.jpg
Raczej rdzawym Holendrem :D 460/440 ma z volvo raczej tylko wspólny znaczek ;) Ale prezentuje się ładnie ;) Też miałem kiedyś 460-tkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...