Skocz do zawartości

Wyłącznik krańcowy schowka - Impreza GH


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem przez wąską szczelinę, że podczas jazdy ciągle świeci się żarówka w schowku przed pasażerem. Spodziewam się, że to wyłącznik krańcowy przestał spełniać swoją funkcję. Chciałem go sprawdzić, ale... nie mogłem go znaleźć <_<

Wie ktoś, gdzie on się znajduje w Imprezie GH MY08?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem oświetlenia, ale dołożyłem. Też ciekawostka, Impreza miała, Forester już nie.

 

Wracając do tematu - szukałbym po prawej albo lewej stronie po otworzeniu schowka - ew w punktach zaznaczonych na zdjęciu

 

image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, świeci cały czas ;)  Przy okazji: czy PT forumowicze nie wiedzą, gdzie można nabyć taką żarówkę/lampkę? W aucie które kupiłem jest tylko jedna, obecnie przełożona do wtyczki w konsoli centralnej (pasuje zamiennie). Czy zdarza się taki element w ASO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, jakbyś znalazł, to daj znać ;)

 

Podjechałem dziś i znalazłem w Kocar Poznań, cena (lampka + oprawka, bo to dwa osobne elementy) nieco ponad 77 zł brutto. Ma być za tydzień, wtedy podam nr obu części. Zwracam uwagę, że podświetlenie półki w konsoli centralnej jest niebieskie, a w schowku pomarańczowe. Występuje różnica w cenie, opcja niebieska jest droższa (bodajże +6 zł). Kierując się przyzwyczajeniem, ekonomiką oraz tym, że do czerwonego podświetlenia zegarów pasuje raczej pomarańczowy, zamówiłem właśnie pomarańczową.

 

P.S. Kiedyś na pewnym znanym portalu aukcyjnym zapytałem wyprzedającego części z rozbitka (GH 2.0 NA) i za używkę wołał 100 zł + przesyłka ;)  Warto więc rozpoznawać temat w ASO.

Edytowane przez blackphoenix1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem żarówkę plus oprawke za 19 + przesyłka na słynnym portalu aukcyjnym. Użytkownik rozpedowski, w nazwie trzeba wpisać włącznik impreza. Ma jeszcze 1 sztukę. Oryginalne podświetlenie pomarańczowe.

Na moje potrzeby kolega z focusklubpolska przerobił mi na biały zimny.

 

http://allegro.pl/guzik-wlacznik-konsoli-zaslepka-impreza-gh-08r-i5787290537.html

Jednak to jest do konsoli srodkowej, ale dla kolegi @blackphoenix1212 jak znalazł :)

Edytowane przez Batik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem żarówkę plus oprawke za 19 + przesyłka na słynnym portalu aukcyjnym. 

 

Motyla noga, wyszło teraz, że musiałem poświęcić się/poświecić dla potomnych, ustalając cenę w ASO ;) Cóż, już zamówione, więc nie będę ludzi w konia robił. Niemniej jednak, dzięki za informacje i odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...