Skocz do zawartości

Lusterka RHD a LHD...


mly96

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lusterko z angola mogę sobie założyć do LHD beż żadnego problemu? Problem w tym, że mam prawe poliftowe, a lewe przed... :) Szukam na allegro lewego poliftowego, ale prawie wszystko RHD, a nie chcę zrobić głupoty jak z zakupem prawego lusterka przedliftowego, tyle że bez tej części do której mocuje się samo lusterko, a nie wpadłem na to, że w polifcie jest jednak inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny kąt odchylenia. Od bidy może być ale lewe trzeba podeprzeć wkrętem żeby było bardziej odchylone a prawe daje radę bez podpierania ale mocno wciągnięte jest zwierciadło i nie wygląda zbyt dobrze bo od zewnątrz jest duża szpara. Ja tak mam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny kąt odchylenia. Od bidy może być ale lewe trzeba podeprzeć wkrętem żeby było bardziej odchylone a prawe daje radę bez podpierania ale mocno wciągnięte jest zwierciadło i nie wygląda zbyt dobrze bo od zewnątrz jest duża szpara. Ja tak mam.

Jak to podeprzeć wkrętem? Bo mam z anglika i lewe nie jest fajnie ustawione, np. Na pasie rozbiegowym trzeba glowe odchylic zeby komuś nie zajechać.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

 

Różnica jest w trójkącie lusterka...on sam mocowanie ma takie jak wszystkie lhd czy rhd...różnica jest w kształcie tego trójkąta właśnie...inaczej wyprodukowany ustawia inaczej cale lusterko...

 

Wiec tak krótko...dla prawidłowego działania i widzenia potrzebujesz lusterko lhd...nie ma inaczej

 

Ja sporo lusterek przerobilem z wersji rhd jdm czyli składanych elektrycznie w obudowy naszych lusterek kontynentalnych

 

 

Także w razie jakiś niejasności...pisz śmiało :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...