Skocz do zawartości

Szkolenie i testy 4Motors 21-03-2016 Tor Kielce


Bryku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie, a jak nie wiedzieliście to już wiecie :P ,  organizujemy cyklicznie szkolenia / testy . 

W najbliższy poniedziałek odbędą sie na Torze w Kielcach. Mamy jeszcze 3 wolne miejsca, więc serdecznie zapraszam :)

poniżej plakat ze szczegółami i linki do filmów z paru poprzednich imprez. 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=AIPohEG898Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=PflgYdHNXbA

 

post-1972-0-45180300-1458383851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wygląda to całkiem fajnie... :) czy jakieś terminy na kwiecień są zaplanowane?...

 

Tak , 

narazie mamy 25 kwietnia tez w Kielcach. 

w Maju też . Bedziemy regularnie informować na forum :)

Edytowane przez Bryku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś..... Tobie już czasu nie starczy na te figle na torze....  :D  Grafik zaraz Ci strzeli bo taki napięty  :D Bierzesz wszystko jak leci ..... i dobrze  :D

 

Ja się też będę pojawiał w tym cyklu ale pewnie w drugiej połowie roku.....  ;)

 

Będę śledził wątek.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś..... Tobie już czasu nie starczy na te figle na torze....  :D  Grafik zaraz Ci strzeli bo taki napięty  :D Bierzesz wszystko jak leci ..... i dobrze  :D

 

Ja się też będę pojawiał w tym cyklu ale pewnie w drugiej połowie roku.....  ;)

 

Będę śledził wątek.... 

 

Czekamy na Ciebie :) 

Przygotuj się na porządny wycisk :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bartuś..... Tobie już czasu nie starczy na te figle na torze.... :D Grafik zaraz Ci strzeli bo taki napięty :D

 

z moim grafikiem na razie jest OK. :P i śledzę rożne imprezy aby się 'wstrzelić na coś ciekawego" ,

a przede wszystkim nauczyć się czegoś...:)

 

a na Ciebie tez przyjdzie czas...;) oczywiście można jeździć STI do sklepu po bułki...

ale kiedy trzeba przycisnąć , to będziesz na tyle znał już swoje auto i umiejętności też już będą takie, 

aby wyjść z każdej trudnej sytuacji jak "będzie już grubo a Ty sobie mimo wszystko poradzisz"...:)

 

Trzymam oczywiście za Ciebie kciuki ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem nie byłem, ale się wybieram i chce sam zobaczyć jak to wygląda ...;)


 

 

 

info wygląda całkiem ciekawie...więc trzeba jechać...:) widzę,że @beben tam się pojawia więc z nim pogadam o tych szkoleniach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem nie byłem, ale się wybieram i chce sam zobaczyć jak to wygląda ... ;)

 

 

 

info wygląda całkiem ciekawie...więc trzeba jechać... :) widzę,że @beben tam się pojawia więc z nim pogadam o tych szkoleniach....

 

Beben tak :) 

był na dwóch czy trzech , ale jemu to juz nic nie pomoże :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam mieszane uczucia z jeden strony dobre żarcie a z drugiej rozpieprzony silnik w Evo :P

 

Choć może nie ma tego złego ;)

 

 

No i teraz mi bebna meganką ciężko dojść na prostych :P

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam mieszane uczucia z jeden strony dobre żarcie a z drugiej rozpieprzony silnik w Evo :P

 

Choć może nie ma tego złego ;)

 

 

No i teraz mi bebna meganką ciężko dojść na prostych :P

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Ja to mam mieszane uczucia co do tego czy Ty przypadkiem nie jestes szpiegirm z evo.org :) 

carlos ucichł to teraz Ty ? :P 

 

Bartoszu , przykro nam z powodu silnika , ale uważaj na EMU , bo widzialem ze nowy chcesz stroic na tym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartoszu , przykro nam z powodu silnika , ale uważaj na EMU , bo widzialem ze nowy chcesz stroic na tym ...

A mi nie przykro bo przynajmniej była okazja coś podłubać i nie musiałem się żonie tłumaczyć :P

 

Co do EMU to temat rzeka. Najwyżej znowu będziecie mnie z lasu lawetą zwozić ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem nie byłem, ale się wybieram i chce sam zobaczyć jak to wygląda ... ;)

 

 

 

info wygląda całkiem ciekawie...więc trzeba jechać... :) widzę,że @beben tam się pojawia więc z nim pogadam o tych szkoleniach....

 

Ostatnio było wielu wyjadaczy, ale znaleźli się też "zieloni" w zupełnie cywilnych autach - jak my Każdy może się tam czegoś nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na Ciebie :)

Przygotuj się na porządny wycisk :P

 

Przekonałeś mnie.....  :D

 

Miło byłoby z chłopakami pojeździć i podszkolić się..... bo co tu dużo mówić..... braki są ogromne, ale ma być przede wszystkim dobra zabawa  :yahoo:

 

 

śledzę rożne imprezy aby się 'wstrzelić na coś ciekawego" ,

 

taaa..... raczej niczego nie przepuścić ......  :D  ;) ..... W tym roku latamy w PL a w przyszłym atakujemy Nurburgring....  :biglol:

 

 

ale kiedy trzeba przycisnąć , to będziesz na tyle znał już swoje auto i umiejętności też już będą takie, 

aby wyjść z każdej trudnej sytuacji jak "będzie już grubo a Ty sobie mimo wszystko poradzisz"... :)

 

No dokładnie, pewnych zachowań i umiejętności właściwego reagowania nie da się do końca wypracować w takim codziennym użytkowaniu samochodu.... więc tego typu imprezy pozwalają nabrać wprawy i pokonać swoje jakieś tam słabości czy złe nawyki.....

 

Dobrze jest też skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych osób/instruktorów..... i to jest też plus takich szkoleń, że można na nich liczyć...

Bez tego można nawet nie zdawać sobie sprawy, że cały czas powtarzamy te same błędy.... ;) 

 

Dobrze, że są takie imprezy i można się szkolić, szkoda tylko że rozwój bazy torów nie podąża za tym wszystkim  :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miło byłoby z chłopakami pojeździć i podszkolić się..... bo co tu dużo mówić..... braki są ogromne, ale ma być przede wszystkim dobra zabawa :yahoo:

 

i o to chodzi...!!! :thumbup: , dlatego jedziesz się szkolić i już ...:)


 

 

szkoda tylko że rozwój bazy torów nie podąża za tym wszystkim :)

 

...no tak - to jest nadal problem.. :facepalm: , ale mamy nadzieje że "kiedyś się to w końcu zmieni...."


 

 

Każdy może się tam czegoś nauczyć

 

...i o to właśnie chodzi...aby każdy kierowca mógł się nauczyć czegoś nowego w warunkach bezpiecznych ...!!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..i o to właśnie chodzi...aby każdy kierowca mógł się nauczyć czegoś nowego w warunkach bezpiecznych ...!!!

 

i nie zapominajcie proszę o solidnej dawce zdrowej forumowej szydery :P

 

 

..bez Tego nie jedziemy.... :P:biglol: , wolimy tak niż "spinać pośladki i wymieniać pampersy do przerwy obiadowej"....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...