Skocz do zawartości

Forester Kraków


Hekler

Rekomendowane odpowiedzi

Hekler, A do Gawinów nie możesz się z nim przejechać? Jak jeździło po Krakowie, to jest szansa, że go znają ;)

Chyba raczej nie jeździło po Krakowie u kogoś innego...., bo to auto ściągnięte zza granicy przez Heklera i chce je sprzedać

Hekler, czyżby jakieś złe doświadczenia? Napisz, ja akurat mam dobre, ale posłucham chętnie innych opinii, w końcu to forum dyskusyjne

Moje też ostatnio ruszali (klocki, tarcze....) .... jak najlepsze wrażenie. Hekler, pisz o co chodzi, to nauka też dla innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie jeździło po Krakowie u kogoś innego...., bo to auto ściągnięte zza granicy przez Heklera i chce je sprzedać

Hekler, czyżby jakieś złe doświadczenia? Napisz, ja akurat mam dobre, ale posłucham chętnie innych opinii, w końcu to forum dyskusyjne

 

W rzeczy samej. Chodziło za mną legacy turbo, skończyło się na forysiu, którego i tak muszę się pozbyć, bo się lekko przeliczyłem z kasą :(. Wcześniejszy komentarz był związany raczej z niedogodnościami - autko jest bez tablic, więc ruszenie go gdziekolwiek, to koszt jakichś 100zł/100 metrów - jak to z lawetą bywa. Już dziś dzwoniłem do nich i wstępnie się umówiłem - na razie na oględziny. Zobaczymy, co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...