Skocz do zawartości

Co zamiast radia 2 din?


Hipek

Rekomendowane odpowiedzi

W forku mam fabryczną nawigację z dużym daszkiem. W jej miejsce planuję zainstalować stację multimedialną (radio, nawigacja, kamera cofania, dodatkowe wskaźniki, multimedia i inne szmery bajery). Oryginalne radio podobnie jak nawigacja stają się zbędne. Co można zamontować w miejsce radia? - wymyśliłem schowek + zegarek ... Może macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejsca radia możesz dorwać dedykowany schowek 1 DIn i pokusić się o montaż któregoś z mniejszych modeli CB radia (jeśli używasz). Mam daszek z navi w Forku SG, standardowe radio wymieniłem na 2 DIN'owego Pioneera (mogę sobie m.in. odtwarzać koncerty DVD, których mam dużo). Schowek górny ma niestandardowe wymiary, raczej tak po prostu ppierwszego radia tam nie wciśniesz, więc uważaj przy zakupie. Na razie navi nie ruszałem, ale jak się rozsypie to albo dokupię moduł nawigacji do tego ekranu żeby czytał kardy SD albo zamontuję tam jakiś tablet. Tyle od mnie. Daj znać co tam zamontowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w jednym tablet a w 2 nawigację garmina z kamerą cofania. na codzień polecam to 2 bo z tabletem ciągle są jakieś problemy.

 

 

parrot to najlepszy wybór ale nie wiem czy mu tylu nie braknie

Edytowane przez coocer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...