Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk przy 100km/h - WRX05


snd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Ostatnio zaobserwowałem dziwny dźwięk który pojawia się przy równo 100km/h, sprawdzałem to na 3,4,5 i zawsze przy 100km/h jest to samo 

w momencie gdy jadę 98km/h albo powyżej 100km/h wszystko ustaje. 

 

Początkowo myślałem, że to Turbo ale ostatnio ktoś mi powiedział, że dźwięk wydobywa się z tyłu. 

Oczywiście byłem w serwisie sprawdzili i nic nie wykryli, jedyna rada żeby jeździć. Czy miał ktoś z Was coś podobnego? 

 

(w miarę możliwości postaram się nagrać ten dźwięk) 

 

Pzdr

snd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk to jakby świst/gwizd - po świętach będę musiał się tym zająć pojadę do innego serwisu. Niestety jeszcze w pracy ale wracając pewnie nagram to i wrzucę jak będzie słychać. 

 

Swoją drogą czy może coś się stać poważnego? (wiem, że ciężko diagnozować przez internet) bo mi też się wydawało, że to może być z wału z tamtych okolic jak mi narzeczona powiedziała, że jej z tyłu świszczy

 

snd = Służew Nad Dolinką?

 

jak zakładałem konto na The forum to tam mieszkałem owszem ;)

Edytowane przez snd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na podnośniku jeden w aucie drugi pod nim. Obstawialbym lozysko dyfra tzw pilot pierwsze od strony skrzyni kulkowe. Ono wyje ale jest pewnie dobre. 4x wywalalem dyfer i za każdym razem wyje, a wszystkie lozyska nowe. Następnym razem ścisne mocniej lozyska stożkowe niż mówi manual bo wycie ustępuje jedynie na dwa dni. Krótko mówiąc lozyska stożkowe dostały luzu a ustawia je sie tulejami i podkładkami

Edytowane przez 4mamut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...