Skocz do zawartości

jak wskrzesić niedziałające pokrętło regulacji fotela i składanie kanapy


mskk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

jako, że nabyłem dzisiaj forka II po lifcie w skórze (może być istotny fakt do regulacji fotela), mam pytanie odnośnie regulacji fotela oraz kanapy. 

FOTEL: 
Regulacja pokrętłem nie działa, pokrętło się kręci bez oporu nie regulując wysokości siedziska, czy są jakieś sposoby naprawy we własnym zakresie takiej przypadłości ? 

SKŁADANIE KANAPY TYLNEJ: 

 

Został mi w ręce dzyndzel od składania kanapy (na szczęście mniejszej części) nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić nie da sie złożyć kanapy i brak dostępu do mechanizmu. pytanie w zasadzie jak z pokrętłem czy da rade to jakoś podreperować ? 

 

PS. jak poznać pełny zestaw wyposażenia samochodu po VIN ? 

 

Dzięki z góry za odp. 

Edytowane przez mskk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło - nie wytarły się przypadkiem ząbki na wieloklinie? Jak odegniesz bok fotela i wyciągniesz zawleczkę z pokrętła to będziesz mógł łatwo to sprawdzić. U mnie tak było - do ściągnięcia przez aso (z Japonii w moim przypadku), niecałe 4 tygodnie, jakieś 30 zł. Ten bolec w kanapie to jak wypadł? U mnie też raz wypadł, ale miał gwint i wystarczyło przykręcić znowu...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem żeby miał gwint, bo też o tym pomyślałem ale sprawdze jeszcze raz, duże prawdopodobieństwo że tak jest.
co do pokrętła to na bank jest jak piszesz, dzięki za info lece do ASO ... oile takie jest w moim mieście .. podobno jest;)

 

Dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez mskk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...