Skocz do zawartości

kluczyk


Jakub Gawinek

Rekomendowane odpowiedzi

Idz do punktu gdzie dorabiaja kluczyki samochodowe, ale takiego co programuje immobilisery i Ci dorobia zapasowy. Nie bedzie on taki sam jak ten z ASO bo nie bedziesz mial otwierania i zamykania drzwi z guzika, ale do odpalania auta bedzie ok. Jesli ma byc dokladnie taki jak oryginal to tylko ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko w ASO

 

nie tylko

tak jak @@Grooby78,pisze

Ja mam jeden i znajomy "klucznik" wycenił mi dorobienie na ok 400-500 zł

I tak się już zbieram na dorobienie już 2 lata  :rolleyes:

I będzie możliwość odpalenia samochodu tym kluczem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie wyglada to tak, iz dorabiaja grot a nastepnie biora oryginalny kluczyk wkladaja do takiego urzadzonka i odczytywany jest sygnal immobilisera. Nastepnie biora nowy kluczyk i nowy ten modulik immobilisera i wkladaja do tego urzadzonka, gdzie nastepuje zaprogramowanie wczesniej odczytanym kodem z oryginalnego kluczyka. Ja za takie dorobienie kluczyka zaplacilem cos kolo 300 zl. Oczywiscie kluczyk dziala i auto odpala bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, myślałem że kodowanie kluczyka może zrobić tylko autoryzowany serwis. Widziałem że można dorobić ale żeby odpalić auto już nie.

IMO bez problemu gorzej z centralnym zamkiem. nigdzie nie ma informacji ze da się zaprogramować używany pilot na nowo

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiedziałem, myślałem że kodowanie kluczyka może zrobić tylko autoryzowany serwis. Widziałem że można dorobić ale żeby odpalić auto już nie.

IMO bez problemu gorzej z centralnym zamkiem. nigdzie nie ma informacji ze da się zaprogramować używany pilot na nowo

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...