Skocz do zawartości

centralny zamek uruchamiany kluczykiem w drwiach


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Po naciśnieciu pilota lub przycisku wewnątrz auta działa. A kto powie mi po co na pilocie jest 3 przycisk do klapy, który i tak otwiera cały samochód?

Pytanie dodatkowe, jesli zespuje się centralny to jest możliwość zamknąć klape bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnieciu pilota lub przycisku wewnątrz auta działa. A kto powie mi po co na pilocie jest 3 przycisk do klapy, który i tak otwiera cały samochód?

Pytanie dodatkowe, jesli zespuje się centralny to jest możliwość zamknąć klape bagażnika?

U mnie 3 przycisk do bagażnika, otwiera tylko bagażnik, reszta zamknięta. Auto Forek SH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie auto automatycznie się zamyka po jakimś czasie. Chyba po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kiedyś zostawiłem koleżankę w aucie i poszedłem po coś - samochód się zamknął. :D

Tę funkcję się akurat da włączyć/wyłączyć z poziomu oryginalnej nawigacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak?

 

oo prosze bo zastanawialem sie co to tam i jak ?

 

Wyciagam kluczyk i ide sobie i zamknie sie "samo" bez zadnej akcji z mojej strony?

Ze niby to?

 

Moze ktos to wyjasnic co i jak? :)

 

 

 

nav.jpg

Owszem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozpisales :)

 

 

U mnie to dziala tak:

 

Jak nacisne guziol na pilocie otwierajacy zamek ale nie otworze drzwi to zamek sie zamknie po moze 30 s

 

ale nie mam nic takiego ze jak wyjme kluczyk ze stacyjki i nie zamkne zamka pilotem so sam sie zamknie po jakims czasie.

 

 

Tak wiec o co chodzi z tym auto lock ?

Czy po prostu u mnie nie dziala bo ktos kto zakladal alarm cos gdzie zaprogramowal inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozpisales :)

 

 

U mnie to dziala tak:

 

Jak nacisne guziol na pilocie otwierajacy zamek ale nie otworze drzwi to zamek sie zamknie po moze 30 s

 

ale nie mam nic takiego ze jak wyjme kluczyk ze stacyjki i nie zamkne zamka pilotem so sam sie zamknie po jakims czasie.

 

 

Tak wiec o co chodzi z tym auto lock ?

Czy po prostu u mnie nie dziala bo ktos kto zakladal alarm cos gdzie zaprogramowal inaczej ?

Bo też i pisać nie było o czym.

Serwisówka na ten temat poświęca też aż całą stronę... :)

Szczerze powiem, że nie sprawdzałem tej funkcji na wszystkie możliwe sposoby.

Wiem, że działa dokładnie to, co u Ciebie, że jak nie otworzę drzwi po odblokowaniu centralnego pilotem, w określonym czasie, to centralny ponownie je zablokuje.

Z tabelki wynika jednak, że interesująca Cię funkcja automatycznego zamykania samochodu po opuszczeniu pojazdu jest możliwa (Anti-lock out).

Sprawdzałem grzanie tylnej szyby i pola wycieraczek przedniej szyby - da się ustawić automatyczne wyłączanie po 15 minutach.

Sprawdzałem opóźnienie gaśniecia room light (+map light po modyfikacji :) ) po zajęciu miejsca za kierownicą - też działa (10,20,30s).

Reszta jakoś nie była mi potrzebna, więc nie wiem czy działa.

Jak nie zapomnę i znajdę jutro chwilkę, to się pobawię w sprawdzanie odpowiedzi kierunkowskazów na zamknięcie i autozamknięcie.

Function Setting (Customize).pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee spokojnie, na tym zupelnie mi nie zalezy, po prostu bylem ciekaw co to za nieznana funkcja i wydaje mi sie ze zamiast zrobic to za pomoca jednego guziola ( off, 20s, 30s, itd...) rozdzielono to na dwa guziole. Mowie o tym zamykaniu zamka bez otworzenia drzwi.

 

Anti-lock out wydaje mi sie ze to raczej chodzi o to ze nie zamkniesz auta z kluczykami w stacyjce.

 

 

Ale ale WOJO, duzo roboty z podlaczeniem map lights do dome light? 

To aukrat w przeciwienstwie do tego alarmu jest troche bardziej uzyteczne. Dlaczego to nie jest zrobione jako standard zawsze mnie dziwilo. (tym bardziej ze w wersji US jest). Z drugiej strony zawsze mnie dziwilo dlaczego w US forku mam wylacznik czy chce zaby te swiatla sie wlaczaly razem z dome light czy nie. Jakis przerost formy nad trescia lekko :)

 

Z innych dziwnych rzeczy, dlaczego w forku guziole do szyb sie w nocy nie swieca? Bez sensu

 

ale to taki OT wiec , no milego dnia wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee spokojnie, na tym zupelnie mi nie zalezy, po prostu bylem ciekaw co to za nieznana funkcja i wydaje mi sie ze zamiast zrobic to za pomoca jednego guziola ( off, 20s, 30s, itd...) rozdzielono to na dwa guziole. Mowie o tym zamykaniu zamka bez otworzenia drzwi.

 

Anti-lock out wydaje mi sie ze to raczej chodzi o to ze nie zamkniesz auta z kluczykami w stacyjce.

 

 

Ale ale WOJO, duzo roboty z podlaczeniem map lights do dome light? 

To aukrat w przeciwienstwie do tego alarmu jest troche bardziej uzyteczne. Dlaczego to nie jest zrobione jako standard zawsze mnie dziwilo. (tym bardziej ze w wersji US jest). Z drugiej strony zawsze mnie dziwilo dlaczego w US forku mam wylacznik czy chce zaby te swiatla sie wlaczaly razem z dome light czy nie. Jakis przerost formy nad trescia lekko :)

 

Z innych dziwnych rzeczy, dlaczego w forku guziole do szyb sie w nocy nie swieca? Bez sensu

 

ale to taki OT wiec , no milego dnia wszystkim :D

Roboty nie ma wiele, radość jest przy każdym wsiadaniu/wysiadaniu. :)

Wzorowałem się na opisie z tej lokalizacji:

http://legacygt.com/forums/showpost.php?p=2090704&postcount=178

Jedynie dodałem bezpiecznik 1A na kabelku między tylną, a przednimi lampkami oraz wymieniłem oryginalne żarówki rurkowe 3x8W na 3x1,5W np. takie:

http://allegro.pl/rurka-led-31mm-c5w-c10w-36-39-41-42-gratis-fv23-i4772259291.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z innych dziwnych rzeczy, dlaczego w forku guziole do szyb sie w nocy nie swieca? Bez sensu

 

Może są wyłączone/zablokowane szyby pasażerów przez przycisk przy sterowaniu szybami kierowcy, wtedy gasną diody na trzech przyciskach w sterowaniu kierowcy dla drzwi wszystkich pasażerów i w każdych z tych drzwi też gasną diody. Jak się włączy/odblokuje wszystkie szyby to się diody świecą. Tak jest u mnie, niedawno to zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...