Skocz do zawartości

Subaru Forester 2015 wersja USA


Ig0r

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Mała prośba o informację. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są różnice Subaru Forester z 2015 r wersji amerykańskiej i europejskiej? Wiem, że różnią się silnikami, światłami. Znajomy sugeruje, że chyba też zawieszeniem, niektórymi elementami typu pasy bezpieczeństawa? Wachacze podobno pochodza z Forestera III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Forester z 2015 r wersji amerykańskiej i europejskiej? Wiem, że różnią się silnikami, światłami.

Określ dokładnie za jakim silnikiem auto Cię interesuje,bo te inne silniki,to raczej przekłamanie czy raczej błędny odczyt informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku US jest forek 2,5i i xt z 2.0dit. U nas jest forek 2.0i, sbd i xt. Czyli  tylko 1 wersja to prawie to samo - XT z US ma inne oprogramowanie silnika jest troszke mocniejszy, zawias tez ma  inna charakterystyke, inne swiatła, licznik w milach, brak lotki nad tylnia klapa bagaznika, biale wykonczenie wnetrza, inaczej zaprogramowane cvt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi nie tyle o wyposażenie co raczej zawieszenie i płytę podłogową. Mam uszkodzone przednie koło, znajomy zmienił zwrotnicę i wahacz i orzekł ze zdziwieniem że pasują elementy z Forestera III czyli z poprzedniej wersji. Nie chce mi sie wierzyć, że na rynek USA Subaru produkuje nowe Forestery tj 2015 r. na bazie modelu Forester III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna to chyba sprawdzić w ASO po numerach części.

niejednokrotnie gdy jest zastosowana część w kilku modelach numery te sie zamieniaja (tzn pokrywają).

Faktycznie zwrotnica i wachacz może pasować. Choc nie wiem co ma znaczyc Forester III Zawieszenia nie często sie zmieniaja w porównaniu do elementów zwiazanych z tzw. Faceliftingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku US jestFOREKarrow-10x10.png 2,5i i xt z 2.0dit. U nas jest forek 2.0i, sbd i xt. Czyli  tylko 1 wersja to prawie to samo - XT z US ma inne oprogramowanie silnika jest troszke mocniejszy, zawias tez ma  inna charakterystyke, inne swiatła, licznik w milach, brak lotki nad tylnia klapa bagaznika, biale wykonczenie wnetrza, inaczej zaprogramowane cvt.

 

 

swiatła przechodzą licznik tez w km lotka w XT jest zawsze białe wykonczenie? bzdura

Edytowane przez franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...