Jump to content

Subaru Forester 2015 wersja USA

Ig0r
 Share

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Mała prośba o informację. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie są różnice Subaru Forester z 2015 r wersji amerykańskiej i europejskiej? Wiem, że różnią się silnikami, światłami. Znajomy sugeruje, że chyba też zawieszeniem, niektórymi elementami typu pasy bezpieczeństawa? Wachacze podobno pochodza z Forestera III

Forester z 2015 r wersji amerykańskiej i europejskiej? Wiem, że różnią się silnikami, światłami.

Określ dokładnie za jakim silnikiem auto Cię interesuje,bo te inne silniki,to raczej przekłamanie czy raczej błędny odczyt informacji.

na rynku US jest forek 2,5i i xt z 2.0dit. U nas jest forek 2.0i, sbd i xt. Czyli  tylko 1 wersja to prawie to samo - XT z US ma inne oprogramowanie silnika jest troszke mocniejszy, zawias tez ma  inna charakterystyke, inne swiatła, licznik w milach, brak lotki nad tylnia klapa bagaznika, biale wykonczenie wnetrza, inaczej zaprogramowane cvt.

Cześc a może poprostu pojechać do aso w Rzeszowie i porozmawiać z handowcem.

Potem druknąć sobie opis Forka z USA i porównać.

Mam tam znajomych mogę Cie umowić i sobie na ten temat porozmawiać.

Chodzi mi nie tyle o wyposażenie co raczej zawieszenie i płytę podłogową. Mam uszkodzone przednie koło, znajomy zmienił zwrotnicę i wahacz i orzekł ze zdziwieniem że pasują elementy z Forestera III czyli z poprzedniej wersji. Nie chce mi sie wierzyć, że na rynek USA Subaru produkuje nowe Forestery tj 2015 r. na bazie modelu Forester III.

Mozna to chyba sprawdzić w ASO po numerach części.

niejednokrotnie gdy jest zastosowana część w kilku modelach numery te sie zamieniaja (tzn pokrywają).

Faktycznie zwrotnica i wachacz może pasować. Choc nie wiem co ma znaczyc Forester III Zawieszenia nie często sie zmieniaja w porównaniu do elementów zwiazanych z tzw. Faceliftingiem.

Chodzi o Forestera III - 3 generacji produkowanego do 2013. Z niego podobno (?) podchodzą części zawieszenie do wersji amerykańskiej. Z Forestera 2015 wersja europejska do wersji USA 2015 r nie podchodzą!!!.

na rynku US jestFOREKarrow-10x10.png 2,5i i xt z 2.0dit. U nas jest forek 2.0i, sbd i xt. Czyli  tylko 1 wersja to prawie to samo - XT z US ma inne oprogramowanie silnika jest troszke mocniejszy, zawias tez ma  inna charakterystyke, inne swiatła, licznik w milach, brak lotki nad tylnia klapa bagaznika, biale wykonczenie wnetrza, inaczej zaprogramowane cvt.

swiatła przechodzą licznik tez w km lotka w XT jest zawsze białe wykonczenie? bzdura

Edited by franz

• 3 weeks later...
  • 4 years later...

Dzien dobry 

Mam pytanie. Czy jest różnica w drzwiach i błotnikach w foresterze model 2016 pomiędzy wersją USA, a UE i Anglik. Części blacharskie. 

Bardzo proszę o informację. 

Dziękuję za odpowiedź.