Skocz do zawartości

Impreza GL - groszek w babskich rękach :)


cougar94

Rekomendowane odpowiedzi

 

 6. nie mam bogatego tatusia, a sama jeszcze nie doszłam do zdobycia większych sum pieniędzy, więc nie spodziewajcie się, że za dwa miesiące wrzucę zdjęcie odstrzelonego subaru :D Chciałabym, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę :P

To święta racja ale niestety magia internetu jak i częściowo życia polega na tym, że pozostali lekką ręką wydają cudze pieniądze i doradzają co trzeba zrobić żeby było dobrze nie biorąc realnej sytuacji w jakiej człowiek się znajduje, choć sami zapewne w takiej samej są.

Więc co doradzisz od siebie? Jaką drogę obrać w podnoszeniu mocy auta z tematu?

Jeśli masz tani złoty środek to większa liczba osób chętnie z niego skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wymienić silnik, ot co :)

 

nie wiem czy tutaj to normalne, ale offtop trochę mnie irytuje :) 87653897698643674 odpowiedzi nie wnoszących nic szczególnego do tematu :P

Offtopic to norma :D Możesz ewentualnie prosić moderatora by wyczyscil temat z zbędnych postów :) To co teraz w najbliższym czasie planujesz zmieniać ? :)

Ps chyba nie pisałem, ale bardzo fajne audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, audi fajne, uwielbiam ten samochód, ale o tym już mówiłam :D $$$ się nie zgadza, więc idzie do żyda :)

 

z groszkiem w najbliższym czasie zbyt wiele się nie stanie, ewentualnie wymiana żarówek w postojówkach na pomarańczowe i podniesienie drzwi od kierowcy bo troszeczkę opadają :P Jeśli dobrze wiatr zawieje dostanę też subarową kierownicę momo, która nie jest już tak ochydna jak obecna,  jak sprzedam audianę to blacharka (jednak do czasu swapa zostaje zielony) - czyli pozbycie się rdzy, kupno nowych drzwi (prawy tył), wyklepanie błotnika, zmiana maski na taką z wlotami, no i klapa z lekkim parapecikiem :) Gwint już leży i czeka aż go kupię - d2 to ponoć naprawdę dobry zawias. Zmiana wydechu, fotele od gt. No i jakieś fajne kółka na lato :) 

 

to tak na początek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@cougar94,  A no doskonale Cię rozumiem ze sprzedażą audi ;) I tak uważam, że lepiej mieć jedno auto i go dofinansowywać niż dwa i mają być średnio zadbane :) A co do planów przy groszku to są dosyć ciekawe ;) Trzymam kciuki by wszystko się udało ;) A jakiś pomysł na fele już masz ? Ciekaw jestem jaka felga Cię interesuje ;) Wiadomo plany się troszkę zmieniają, ale ja np choruje na OZ prodrive p1 18" ;) Dużo planów na początek, aż ciekaw jestem co będzie potem :P swap to dobry plan uważam, ale robiony rozsądnie i porządnie choćby dbając o takie "pierdoły" jak hamulce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to, tym bardziej że audi pożerało spore fundusze :D 

 

 

Na pewno złote! Z zielonym, całkiem fajnie będą się komponować :) Zobaczę co będzie, ale myślę, że w połączeniu z gwintem i małą mocą samochodu najlepiej zgrają się 16'' jak na początek :D 

 

Potem to nie wiem, zrobię z niego strzałę zaginającą czasoprzestrzeń :D Nie no, swap na ej20 pewnie, ale wychodzę z założenia, że niepotrzebnie myśleć zbyt wiele o dość odległych planach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliście jakieś tam zdjęcia to wrzucam nieco więcej

tu z audianą, mam nadzieję, że nie zarazi się rdzą od groszka :D

 

l1VYAb.jpg

 

tak kropelkuje na Groszku po aplikacji quick detailera z Shiny Garage :)

osouye.jpg

 

i trochę fotek wnętrza :) jeszcze z tą ochydną kierą, czekam na paczkę z oryginalną momo :)

 

B2OByn.jpg

 

ach ta bieda w środku :( Radio przełożę z Audiany jak będę miała chwilkę i będzie Kenwood :D
ta5KbJ.jpg

 

Tyle :D


W niedzielę jak dobrze zawieje to przejadę się na motopark w Koszalinie i spróbuję swoich sił rekreacyjnie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...