Skocz do zawartości

Tor Żerań SJR X3 - szkolenie i trening 25.10 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

TorZeranSJRX3.jpg

 

W ostatnią niedzielę października organizujemy szkolenie i trening na Torze Żerań FSO w Warszawie. Dodatkowo oferujemy szkolenia na naszych samochodach rajdowych SJR, przejażdżki na gorącym fotelu pilota – emocje rajdowe gwarantowane. 

 

Jeśli chcesz poprawić swoją technikę jazdy, polecamy indywidualne jazdy z instruktorem SJR. Osób zainteresowane całodziennym programem szkoleniowym zapraszamy na nasze ‘Szkolenie SJR’.

 

Konfiguracja Toru na głównej pętli po nawierzchni asfaltowej. Jedno okrążenie ma długość ok. 1,2km. Przewidujemy jazdę w sesjach, do 6 aut na trasie jednocześnie. Kontrolerzy ruchu będą wypuszczać grupy samochodów na trasę. Jazda treningowa – brak pomiaru czasu. Dodatkowo zmieniamy kierunek trasy co kilka sesji.

 

Jazdy po Torze odbywać się będą w sesjach dla 3 grup (czerwona, żółta, niebieska). Optymalne rozłożenie treningu gwarantuje właściwe wykorzystanie trasy w dwóch konfiguracjach.

 

Limity samochodów:

12 samochodów – grupa czerwona (zawodnicy zaawansowani, samochody sportowe)

12 samochodów – grupa żółta (kierowcy z mniejszym doświadczeniem, samochody seryjne)

6 samochodów – grupa niebieska (szkoleniowa)

 

Wjazd od godziny 9:30. Bramą „żółtą” przy ul. Jagiellońskiej 71. Na Tor mogą wjechać tylko samochody uczestniczące w treningu. Parking dla samochodów towarzyszących będzie wyznaczony w innym miejscu.

 

Obowiązek jazdy w kaskach!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz zamkniętych szybach (złożony dach).

W samochodzie podczas przejazdów treningowych mogą znajdować się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer/pilot.

 

Nasza oferta:

Dwie techniczne i zróżnicowane trasy treningowe Tor Żerań.

Dobra nawierzchnia asfaltowa.

Instruktorzy SJR – sesje szkoleniowe prowadzone grupowo oraz indywidualnie.

Dopasowana oferta – lokalizacja Warszawa, możliwość uczestnictwa w sesji porannej i/lub popołudniowej.

 

Informację z danymi do przelewu wysyłamy w potwierdzeniu zgłoszenia. Prosimy rezerwować swój udział. Na stronie rejestracji publikujemy aktualną listę zgłoszeń oraz listę potwierdzonych uczestników.

 

Pierwszy termin zgłoszeń (płatność przelewem) – 20.10.2015 (wtorek).

 

Więcej informacji i zapisy:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś się wybiera od nas? Bo mnie coś tam...

 

W najgorszej opcji może oglądara..

 

ale że zdrowie własne czy kondycja samochodu?

 

 

 

Mamy jeszcze wolne miejsca na trening i kilka ostatnich na Szkolenie SJR.
Przedłużamy 1-wszy termin zgłoszeń (przelew) do jutra (środa 21.10)!
 
Zapraszamy zdecydowanych do rejestracji na naszej stronie.
Opublikowaliśmy zaktualizowaną listę uczestników. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem.... przynajmniej rano:) Zerkałem w pogodę i zapowiada się, że weekend będzie raczej bez deszczu:)

 

Ja dzis zajrzalem i sie znowu pozmieniało :(

ehh.. mamy nadzieję, że przynajmniej nie cały dzień.. jak ostatnio :)

 

GISek przyjezdzaj 'Borwiczem' jesli bedzie sloneczko... mysle, ze bedzie pasowal na Torze Żerań :)

 
 
Przypominamy o zmianie czasu z letniego na zimowy - warto pospać dłużej przed treningiem niż sprawdzać, o której będziemy otwierać bramę  B)
 
Jazdy po Torze tylko w kaskach!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz zamkniętych szybach (złożony dach). W samochodzie podczas przejazdów treningowych mogą znajdować się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer/pilot.
 
Na tą chwilę, na naszej liście jest 10 aut na trening poranny oraz podobna grupa na popołudniowy. Dodatkowo jest grupa szkoleniowa - 2 auta.
 
 
Możemy przyjąć jeszcze ok 2 zgłoszeń na cały dzień lub na poszczególne sesje. Mamy też ostatnie miejsca na Szkolenie SJR - zapraszamy.
Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na "porannej sesji":) Szczęście dla mnie było sucho:D Czerwona E36 była bezpieczna:D Mnie się bardzo podobało, podziękowania dla Czwartka za możliwość przejazdu w jego aucie, za profesjonalny komentarz:D Nie wiem jak Ty Bartek, ale mnie się jechało naprawdę dobrze:D Poproszę o więcej:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...