Skocz do zawartości

Forek 2.5 Xt


Docik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to i ja się podzielę moja miłością zwana zalej Forester Xt 2007. Seria puki co ale mam chrapke na cos wiecej. Puki co jest prawie seria tzn :

 

Hamulce przód od Wrx'a (cztero-tloczki)przód ofc.

tył seria (z tego co mi polecił mechanik nie opłaca sie robic tylu na dwu tloczki, bo i tak przod to 70% siły hamowania

Zawias póki co seria ale będzie zmiana tylko nie wiem na co tu liczę na pomoc forumowiczów( posiadacz podobnego setupu mocowego)

 

Silnika moc seria ok 230 koni ale mapa

u Jako mam nadzieję da ok 270Km.

Wieksza pompa bedzie we czwartek i może ja Jako da rade to za tydzień mapa.

Wydech ofc przelot 2.5 cala żaden wypas firmowy ale to co najważniejsze czyli uwolnienie w porównaniu do stocka jest różnica barwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wstydzę sie seria wpasc na spota Warszewskiego podrapana seria nic wow ale mam nadzieje d
 

 

Myślę, że nie musisz mieć w tego powodu kompleksów ;) 

 

Po bułki do sklepu rozumiem, że nie ubierasz kreacji, więc wyluzuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wasze kobiety ale moja upiększyła go tak ze powinienem u dać ksywę jak kolega z formu "odrapek" :) Bo z każdej strony coś ma 

 

Mamy jednak taka ładna pogodę że cykne mu pare fotek bo wiem lipa bez.

Jest szansa ze wieczorem beda w tym wątku pozdrawiam


Czy da sie wstawic obrazek inaczej jak prze URL nie da sie poprostu znajdz plik i wklej ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się z dysku wrzucić zdjęcie bez problemu :) Ale najlepiej z komputera bądź z telefonu, ale stronę musisz otworzyć w pełnej wersji, a nie mobilnej. Zaraz napiszę jak się wrzuca foto z dysku tylko sprawdzę dokładnie krok po kroku :)

Więc tak jak jesteś na komputerze i masz forum otwarte to na dole w okienku przy dodaniu postu masz " więcej opcji podpisywania" klikasz to i otwiera Ci się nowe nowa strona by dodać post i masz na dole załącz plik. Klikasz wybierz plik potem wyszukujesz plik, który chcesz dodać i wgrywa Ci plik. Polecam w czasie pisania posta dać kliknąć enter i zaczniemy od nowej linijki i klikamy z prawej strony dodaj do posta. Zdjęcie będzie wyświetlane od razu w poście :) Fajnie to wygląda jak np opisujesz co było robione i postęp pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję jak tylko będę przy kompie to podzialam ale najpierw mycie bo wstyd zdjęcia brudasa wstawiać jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie


Udało się mam jakoweś zdjęcie.  Mycia nie było za brakło czasu(wiem wstyd) ale jak to mówi moja ciocia "brudnego nie ukradną " :) hehe

 

 

Moje dwie Miłości :

 

post-23208-0-47600000-1444144544_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmapowany uuuuuuum jak milo!!! Przyznaje tak jak pisali forumowicze jest różnica, turbo dziura zmniejszyła się znacząco. Również na wysokich obrotach też lepiej się odpycha. Co do spalania to sprawdzę za 2-3 tyg jak juz nacieszę się nowa mocą ciemnie strony haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmapowany uuuuuuum jak milo!!! Przyznaje tak jak pisali forumowicze jest różnica, turbo dziura zmniejszyła się znacząco. Również na wysokich obrotach też lepiej się odpycha. Co do spalania to sprawdzę za 2-3 tyg jak juz nacieszę się nowa mocą ciemnie strony haha

Gratulacje :) No ja się coraz poważniej nad tym zastanawiam i pewnie po nowym roku zrobię remap :) A jaki wynik wyszedł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co nie było hamowni muszę znaleźć jakąś firmę co umie dobrze i rzetelnie to zmierzyć. Jednak po dzisiejszych (150km po wawie :) sam byłem w szoku 15 min tem jak popatrzyłem na licznik), to czuje różnice i przyznam że nie bardzo mnie nawet interesują liczby nie maja takiego znaczenia. Jest różnica na plus czuć to i to jest dla mnie najważniejsze pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłamał bym mówiąc ze tez mnie to nie ciekawi. Pewnie kucy nie ma wiele więcej ale niutków to musiało przybyć. Zrobił się taki lżejszy mniej cisnę a efekt lepszy, łatwiej mu ciężko to opisać trzeba poczuć. Oczywiście to nie bedzie 2x szybciej, wścieklej ale jest różnica ja ją czuje. Życzę podobnych doznań po mapie.

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tez jest jak to określiłeś bezpieczny. Skrzynia 5Mt nie wytrzyma modów w stylu Forek Sti wiec tak na oko zgadując ok 250-270 kucy i 320-380 Nm winno być akurat. Skrzynia 5 wytrzyma ponoć 440Nm wiec przy 300 kucach te niutki będą lekko na granicy. Szkoda płakać bo chciwość nas zawiodła a poza tym Forek to nie Impreza Sti. Do innych celów niż wariacje na torach/ulicach pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno juz jest ciut wyżej wiem malo wybacz. Mam teraz zero czasu robię po12-14h na kuchni i jak wracam to tak jat teraz pisze. Nawet nie mam siły zjechać winda do garażu do mej miłości. Natomiast rano jak robot do pracy brakuje zycia nawet dla własnej córki tez i to mnie boli ale takie życie. Może w weekend po kursie bo tylko 6h od 8:30 bajka nie wrócę jutro kolo 24. Sam rozumiesz kucharz nie ma życia. To pstryknę pare fotek. Wpierw umyje mojego podrapanca bo ma coś z kazdej strony ale i to zrobię jak tylko pula się uzbiera. Wiec tez mi nie spieszno chwalić się bo się wstydzę. A to przeciez "Turbo-Toster" winien błyszczeć się jak psu j.... na wiosnę. Marka w końcu zobowiązuje Dobrej nocki pozdro


Zapomniał bym wiem na 100% next mod: Driver !!!

To się zawsze przydaje. Jak każdy kierowca wiem ze jeżdżę dobrze Ale zawsze można pojechać lepiej a pare lekcji od kierowców rajdowych/wyścigowych nikomu nie zaszkodziło. Teraz dobra pogoda jak pada musze znaleźć chwile. Następnie jak spadnie śnieg Juz mógł by spaść tak go oczekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko będziemy myśleć. A zdradź mi będzie tam cos rozrywkowego dla mojej 4letniej córki. Może cos ciekawego w okolicy co o tej zimnie aczkolwiek pięknej porze roku zwiedzić. Fajny pomysł dales na weekendowy wypada. Ulepszyć go tylko co by mojej kobiecej części familli tez się podobało i bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mało miałem czasu ale się udało zhamować i oto rezultat:

 

Tak myślałem ze temat schodzi w nielegala wiec jesli moderatorzy uważają można przenieść! Pozdrawiam.

Już sam wydruk robi wrażenie :-)

A co dopiero jazda.B-)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję miło się jeździ/lata hehehe. A gdy wreszcie zaczyna się jeździć spokojnie to nawet mniej pali , na zbiorniku ok 50 km więcej zrobiłem jak zazwyczaj. Na upartego można by prawie eco driving uprawiać ale powiedzmy to sobie szczerze Subaru się nie da. Zawsze ktoś cię sprowokuje albo sam nie wytrzymujesz ślimaczego tępa

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...