Skocz do zawartości

Kompatybilność głowic Impreza GC8 GT/STI


MariuS

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam:

Impreza GT99 MY00

- półzamknięty Shortblock ej207 Sti New Age,

- głowice i ssący Impreza GT

- Td04

- ecu Prodrive Sti

- napędy Sti P1

 

Odcinka 7k. Chcę przełożyć głowice na te z Sti gdzie red line jest 8k. Do tego będzie większe turbo. Celowana moc- okolice 280-300KM

 

Teraz pytanie dla osób będących w temacie. Czy głowice z Sti type r 98r v4 podpasują do mojego gt99. Chodzi o rozstaw kolektora dolotowego. Lub ewentualnie czy bez większych konplikacji można pożenić całe głowice z kolektorem ssącym z sti 98 i wiązką mojego gt99.

Edytowane przez MariuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz pytanie dla osób będących w temacie. Czy głowice z Sti type r 98r v4 podpasują do mojego gt99. Chodzi o rozstaw kolektora dolotowego.

Nie. W STI 98 masz kolektor z cewką na środku - u Ciebie jest zapewne kolektor z cewką bliżej aku. Niestety, ale nie są kompatybilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz pytanie dla osób będących w temacie. Czy głowice z Sti type r 98r v4 podpasują do mojego gt99. Chodzi o rozstaw kolektora dolotowego.

Nie. W STI 98 masz kolektor z cewką na środku - u Ciebie jest zapewne kolektor z cewką bliżej aku. Niestety, ale nie są kompatybilne.

 

Ale nie jest to chyba duży problem ponieważ kolektor zostawiasz seryjny a głowice chcesz zmienić czy się mylę? Ale nawet i to jest do przerobienia.  Znajomy kiedyś coś takiego kombinował ale nie bardzo pamiętam jak mu to wyszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...