Skocz do zawartości

Martwy forester


trebor76

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak dobranoc, bo widzę że już spisz i nie czytasz ze zrozumieniem

To normalne , nie tylko czyta ze zrozumieniem tak,że słucha :biglol:  

 

 

darecki1981, masz swoj koronny wątek o Hondzie i o swoim gruzie tu http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/75062-stroker-w-mapteku/ więc bądż tak dobry i sobie troluj tam …. gdzie Twoje miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najważniejsze jest to, że kolega trebor76 , pisze szczerze że zmienił to i to , bez remapu , LPG , przebieg 300tys. itd. Stało sie tak a nie inaczej i próbuje dociec prawdy , aby w pewnym sensie pozyskać wiedzę,  i za to takich ludzi bardzo szanuje ! . Bo niestety , 70% klientów ( to są ogolne statystyki badań klientów w serwisie ) delikatnie mówiąc mijają sie z prawdą :) Osobiscie uważam że klienci Subaru , to totalna odwrotność statystyk.  :bowdown:

Niestety niektórzy od razu ferują wyroki , nie mając o tym pojęcia i to jest przykre , bo przyczyn naprawdę może być bardzo wiele … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Carfit jeden z Twoich klientów, a znamy się osobiście, jest bardzo zły! było ich więcej. Ale to nie moja sprawa, sobie  będziecie wyjaśniać .Powtórzę  raz jeszcze nie zmienił bym u Ciebie oleju , nie patrząc na ręce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Carfit jeden z Twoich klientów, a znamy się osobiście, jest bardzo zły! było ich więcej. Ale to nie moja sprawa, sobie  będziecie wyjaśniać .Powtórzę  raz jeszcze nie zmienił bym u Ciebie oleju , nie patrząc na ręce.

darecki1981 , ochłoń , zejdź na ziemie , wytrzeźwiej , jesteś tu i na FB już znany  :mrgreen: . Nawet pod róznymi nickami , prawda Panie Budzynski i s-ka ?  :evil2:

Na szczescie , nie znamy sie osobiście i niech tak zostanie …. 

A Twoje historie już przechodzą do legend forum , więc daj sobie spokój …… z olejem  :facepalm:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, że kolega trebor76 , pisze szczerze że zmienił to i to , bez remapu , LPG , przebieg 300tys. itd. Stało sie tak a nie inaczej i próbuje dociec prawdy , aby w pewnym sensie pozyskać wiedzę, i za to takich ludzi bardzo szanuje ! . Bo niestety , 70% klientów ( to są ogolne statystyki badań klientów w serwisie ) delikatnie mówiąc mijają sie z prawdą :) Osobiscie uważam że klienci Subaru , to totalna odwrotność statystyk. :bowdown:

Niestety niektórzy od razu ferują wyroki , nie mając o tym pojęcia i to jest przykre , bo przyczyn naprawdę może być bardzo wiele …

Właśnie mi o to chodzi chciałem się dowiedzieć co mogło się stać i co było przyczyna awarii dlatego założyłem ten wątek . Teraz wiem co sie stało i nawet przez chwile nie pomyślałem o pozbyciu sie forka poprostu lubię nim jeździć zwłaszcza teraz po wszystkich zmianach . Naprawiam i to szybko bo czuje syndrom odstawienny

Dobranoc wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...