Skocz do zawartości

Foto- i videoradary


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 561
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3. Skoczowa - trasa Katowice Wisła.

W mieście jak stawiają '' śmietniki '' to jestem w stanie zrozumieć- ale na drodze krajowej - tego nie.Jeszcze go tak stawiają że te przekroczenia rzędu 50 km to norma- tak jak pisze Paweł dużo ludzi ma wątpliwości czy straż wiejska może na drodze krajowej robić fotki

pilnujcie się.

Dzięki :!: Znamy miejsce :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

czasami jest tak, że straż wiejska ustawia fotopstryczek tak, żeby każde autko miało fotkę a potem sobie oglądają pod kątem zapiętych pasów, świateł, rozmowy przez tel itp

 

jak ktoś ma nawigację w samochodzie i wgraną AM ( i nie tylko) to można dołożyć fotoradarki i inne temu podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uważajcie tu (zaznaczona miejscowość na mapie) mała wioska i śmietnik na uboczu. I straż wiejska zbierająca kasę na??. Jechałem w sznurze i dałem się złapać . Jechałem se 90km/h tak jak wszyscy a tam teren zabudowany i 50km/h no i stało się przyszła walentynka dosyć kosztowna.

 

08f5f445fc44729bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Na dwupasmówce na odcinku od Olkusza do Katowic, choć czasem zapuszczają się takze w stronę Krakowa poluje ciemna (granatowa lub coś podobnego) superb nowej generacji z mocnym V6. Bardzo intensywnie poluje.

Łajzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w tamtych rejonach stawiają fotorapidy ustawione chyba na 55 km/h na drodze o dopuszczalnej prędkości 50.

:?

Swoiście pojęte "STOP WARIATOM DROGOWYM"

 

Generalnie - mam ich w nosie, punkty w PL nie przekładają się na ubezpieczenie a te 200zł niech idą na pensję dla Burmistrza "racjonalizatora"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We francji powoze na polskich blachech a w polsce na francuzkich wiec celowo sprawdzam czy krmniki sa zaladowane. Statystyka wychodzi 3/10 w polsce i 1/1 we francji.

Jak na razie z automatow nie ma systemu zgody miedzy tymi krajami. Jak do tego dojdzie to bede mosial po odbior mandatow pojechac z przyczepka ;) i oddam wszystkie prawajazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja chciałbym podziekowac Panu Sierzantowi z bialego Fiata Stilo :shock: w miejscowosci Kolo czy jakos tam nie zdazylem zauwazyc bo przeciez to teren zabudowany az 2 domy za 10 punktow i 400 paczki,bandytow łapac a nie ciemna noca w nieoznakowanym jak czterej pancerni i to przed kosciolem z suszara poluja.Widocznie sie nalezalo.I niech mi nie mowi a jakby ludzie z kosciola wychodzili to wszystkich by Pan rozjechal,moze i prawda,mandat sie nalezal i kropka wiec jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...