Skocz do zawartości

Montaż daszka na dodatkowe zegary - impreza GD


svavo

Rekomendowane odpowiedzi

Ave,

kupiłem daszek na dodatkowe zegary, dziś przymierzałem... słabo to pasuje a największa zagwozdka to jak go przymocować? Niektóre plastikowe daszki mają zaczepy, a tu nie ma nic. Niby dałoby się na taśmę dwustronną, ale nie ma tu dużej płaskiej powierzchni, żeby dobrze się trzymał. Montował ktoś z Was taki daszek?

post-18226-0-86678800-1432478193_thumb.jpg

post-18226-0-30171800-1432478265_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W internetach widziałem wiele daszków, karbonowych i z tworzyw sztucznych, które nie miały zatrzasków. Może i bidniejsze wersje.

Tu jest problem taki, że daszek ani nie wchodzi do środka, ani nie wystaje wystarczająco na zewnątrz - coś pomiędzy... Jak będę miał wolną chwilę, to postaram się go deczko podszlifować, zrobię jakieś podstawki i przykleję go na taśmę 2-stronną - innej opcji nie widzę. No, chyba, żeby udało się ulepić jakieś zatrzaski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, za kawałek plastiku - nawet jakbym miał, to bym nie dał :P. Ceny za te daszki są z d.. kosmosu ;). Chociaż przy cenie dobrych wskaźników, to już nie wygląda aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tia, za kawałek plastiku - nawet jakbym miał, to bym nie dał :P. Ceny za te daszki są z d.. kosmosu ;). Chociaż przy cenie dobrych wskaźników, to już nie wygląda aż tak źle.

 

Odpowiedziałeś sobie na pytanie :)

Będziesz na nie codziennie patrzył, więc ja bym w tandetne rozwiązanie nie szedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tia, za kawałek plastiku - nawet jakbym miał, to bym nie dał :P. Ceny za te daszki są z d.. kosmosu ;). Chociaż przy cenie dobrych wskaźników, to już nie wygląda aż tak źle.

 

Odpowiedziałeś sobie na pytanie :)

Będziesz na nie codziennie patrzył, więc ja bym w tandetne rozwiązanie nie szedł...

 

W wyglądu jest miodzio - prawdziwy karbon, nie siakaś naklejka ;). Problem dotyczy "tylko" montażu. Chociaż nie wiem czy nie wolałbym jednak plastiku, bo ten karbon deczko za bardzo połyskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz jak stara nie dogodzona panna. Ja miałem karbon na błysk minusy takie ze było szybko widać kurz hahahaah.

Potwierdzam, marudzę, bo jestem perfekcjonistą i nie bawię się w półśrodki B). Albo będzie git, ale nie będzie wcale. Inaczej nie zawracałbym głowy i przybił daszek gwoździami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, marudzę, bo jestem perfekcjonistą i nie bawię się w półśrodki B). Albo będzie git, ale nie będzie wcale. Inaczej nie zawracałbym głowy i przybił daszek gwoździami :P

 

to kup taki, dedykowany, z zaczepami, nie będziesz musiał nic kleić

http://www.rallysportdirect.com/ATI-Triple-Meter-Center-Dash-Pod-Subaru-WRX-STI-2002-2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek nawet jak brak zaczepu powinien miec maly rancik 5-10mm ,wiec po 2 stronach mozesz go przytwierdzic 2 malenkimi srubkami , nastepnie na okolo daszka a schowka(bo i tak jest luz) wypelnic gumowa uszczelka samoprzylepna sa takie szwedzkie na metry i bedzie ok. :) kupil co kupil i musi to teraz jakos zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że takiego rancika praktycznie nie ma... Jak znajdę chwilę, to coś będę rzeźbić, jest nawet szansa, że się uda ;). Jak coś z tego wyjdzie to się pochwalę. Chyba, że wcześniej znajdę daszek z zaczepami za rozsądne pieniądze, to tego się pozbędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...