Skocz do zawartości

Czy to już było ?


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat daję tutaj, bo nikt do organizacyjnego nie zagląda.

 

Narodziny idei (jeśli kogoś interesuje):

Przeglądam sobie www i nagle znalazłem intrygujący artykuł o Subaru. Nie znałem go, więc pomyślałem, że założę temat. Jednak opamiętałem się i pomyślałem. Wprawdzie nie widziałem takiego tematu, ale może on już był na forum, zwłaszcza, że informacja z dnia 5.10.06. Mam już taki staż na forum, że głupio by było dublować temat. Zapytałem więc kropka, on mówi, że był, ale nie pamięta gdzie, ja natomiast chciałbym się w tym temacie wypowiedzieć.

 

Idea :idea: (to macie przeczytać! ) :

Przykleić temat, w którym forumowicze mogli by się pytać czy dany temat już był i gdzie był, jeśli mają wątpliwości, bo informacja z przed paru dni i/lub na tyle znacząca, że dziwne, aby nikt na forum jej jeszcze nie podał . Pozwoli to uniknąć dublowania tematów. Każdy mógłby się bezkarnie o to pytać w tym wątku i nie był by opr-owany jeśli dwie strony wcześniej ktoś by się w tym wątku pytał o ten sam temat.

 

 

Nie wiem czy do dobry pomysł, ani czy się przyjmie i zostanie przyklejony, ale pozwolę już sobie zacząć:

 

Czy to już było ? Jeśli tak to gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ten wątek jest bez sensu...

 

Znam twoje argumenty, ale właśnie taraz kiedy wyszukiwarka nie działa to można liczyć na pamięć niektórych forumowiczów.

 

Czy ja wiem... to taki rodzaj ochrony przed zjebką dla tych, którzy nie czytają wszystkiego
Właśnie. W końcu był apel, żeby zrobić forum wyrozumiałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... to taki rodzaj ochrony przed zjebką dla tych, którzy nie czytają wszystkiego

 

Hmm...wrzucisz tu linka, okaże się że był już na forum to i tak ktoś Ci napisze "było" tak jak i we właściwym wątku. Akurat ten filmik z BMW, który wrzuciłeś nie był jeszcze na forum, więc co - wrzucisz go jeszcze raz do topicu "Filmy" ? Bez sensu...dublowanie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, dublowanie postu, czyli będzie jeden więcej, a jak by było i by Fido wrzucił to do wątku o filmach to 3 osoby napisały by, że już było, a 4 dały do zrozumienia Fido, że jest gupi. Korzyść 6 postów. :mrgreen:

 

O widzisz Witek. I to jest coś co mi się podoba. Ciekawe co na to by powiedział Hubeeert? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki rodzaj ochrony przed zjebką

 

tak apropos, niebardzo rozumiem czemu od razu kogoś opieprzać za to, że niewiedział (niedoczytał) o istniejącym kiedyś tam wątku?? Modowie aż taki żelazny rygor trzymią? ;) Czyli jak człowiek chce jakiś nowy temat otworzyć to ma wszystkie najpierw zlustrować, poczynając od pierwszego, żeby opr nie zebrać? :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...