Skocz do zawartości

outback 00 do 3500 obr nie ciągnie


ironmzes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Obk 2,5 my00  do 3,5 tyś obrotów strasznie ospale się rozpędza. Po przekroczeniu magicznych 3,5 dostaje kopa

i ciągnie jak dawniej.

Żaden CE się nie świeci.  Wcześniej wymieniłem lambdę i czujnik spalania stukowego.

Teraz wymieniłem świeczki i kable WN - jest jakby lepiej, ale wciąż to nie to co było kiedyś.

 

Jakieś sugestie co sprawdzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich samych objawach znaleźliśmy jeden błąd: czujnik ciśnienia w skrzyni biegów. Winowajca - zamiennik oryginalnego filtra oleju po 25 kkm od wymiany spowolnił przepływ, zapchana włóknina. Zmulenie w dolnym zakresie pojawiło się dzień po regulacji zaworów i wymianie świec, kabli. Obstawiałem podciśnienie, rozpięty jakiś przewód. Ironnmzes, naprowadziłeś mnie na dobre tory! Browara stawiam przy pierwszej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Browar aktualny.

Dwukrotnie wymieniłem ATF, kalibrowana przepustnica, przemacane wszystkie węże, mechanik odsyła do automaciaża, spec od automatów z powrotem do mechanika. Wyrwałem się z błędnego koła zlecając jeszcze raz regulację zaworów w innym zakładzie.

S.......e dokumentnie ustawienie zaworów na 3. cylindrze, samochód chodzi jak nowy. Miejcie baczenie, gdzie serwisujecie auta, bo nie każdy warsztat podchodzi poważnie do gwarancji za wykonaną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...