Skocz do zawartości

Modyfikacje wydechu c.d. + jaki wlot powietrza ?


pborus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

jakiś miesiąc temu założyłem wydech DC Sports za katalizatorem i teraz czekam na UpPipe i DownPipe tej samej firmy. Słyszałem, że trzeba wtedy zrobić remap i zmienić sonde na emulator.

 

Moje pytanie to gdzie najlepiej zrobić remap w Warszawie i czy założenie emulatora jest niezbędne? Może polecacie warsztat, w którym zrobię całą przeróbkę?

 

Jestem też zainteresowany zmianą wlotu powietrza na większy (od STI), w związku z tym z jakiego rocznika STI mam szukać wlotu do WRX 2002, aby zamontować go bez przeróbek? Gdzie najlepiej go kupić?

 

Dzięki za info

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie to gdzie najlepiej zrobić remap w Warszawie i czy założenie emulatora jest niezbędne? Może polecacie warsztat, w którym zrobię całą przeróbkę?

 

Jestem też zainteresowany zmianą wlotu powietrza na większy (od STI), w związku z tym z jakiego rocznika STI mam szukać wlotu do WRX 2002, aby zamontować go bez przeróbek? Gdzie najlepiej go kupić?

 

Remap seryjnego ECU w Polsce można zrobić tylko programem firmy Ecutek, przedstawicielem w Polsce jest firma nie-ASO, wejdz na strone www.nie-ASO.pl i poproś o kontakt do dealera w Wawie, od nie dawna jest taki.

 

Wlot będzie pasował od STi MY2001-2002 (bugeye), kupisz go u dealer'a Subaru, lub jakiegoś handlarza, ważne jest żeby kupić i część zewnętrzną i tą która idzie pod spód maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati a do mojego smiecia co by podeszlo - bo wlasnie chcialbym wieksiejszy wlot wrzucic i czy spodniej czesci nie mozna zostawic tej co mam?

 

Adam, kup sobie wlot pod twoją maske z ebay.co.uk koszt ok. 70-80funtow.

I nie bedziesz musiał zmieniać dolnej czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyduzy troche ? Taki snurek troche;)

 

i wlasnei o to chodzi

 

ten wlot jest zupelnie inaczej skonstruowany niz seria - seria patrzac z boku idzie troche w dol i tak jak mati pisal przy wieszych predkosciach ped powietrza zaczyna go niestety omijac :( wiec wiekszy wlot powinien zalatwic sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remap seryjnego ECU w Polsce można zrobić tylko programem firmy Ecutek...

Teoretycznie remap mozna juz robic samemu i za darmo. Problem w tym ze trzeba umiec napisac mapy, albo znac kogos, kto napisze. Moze byscie zainteresowali jakichs krajowych tunerow, tuningiem Subaru. Oprogramowanie jest za darmo, sprzet bardzo tani.

http://www.openecu.org/

http://www.enginuity.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, ten wlot z ebay jest zrobiony w Polsce, czytajcie uważnie. Poza tym jest robiony prez mojego znajomego z formy odlanej z mojego wlotu.(jakość wykonania jest troche gorsza niż mój).

Ta Impeza na zdjęciach to jest GT'ek Zbyszka z Bajecznej. Dowiem się dziś ile kosztują te wloty i dam wam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, ten wlot z ebay jest zrobiony w Polsce, czytajcie uważnie. Poza tym jest robiony prez mojego znajomego z formy odlanej z mojego wlotu.(jakość wykonania jest troche gorsza niż mój).

Ta Impeza na zdjęciach to jest GT'ek Zbyszka z Bajecznej. Dowiem się dziś ile kosztują te wloty i dam wam znać.

 

wlasnie tez nie doczytalem i patrze a tu odpowiedz dostaje po polskiemu :mrgreen:

 

mati zamow dla mnei taki wlot do mnei ;) bo wezne na 100% i teraz potrzebuje jakiegos lakiernika, coby pomalowac zaslepki i ten wlot.

 

a jak tam z Twoimi zaslepkami? machniom? :mrgreen: tyle ze ja mam nniepomalowane - a co do naklejek to mozna Godlika zgnebic to zrobi i beda fajniejsze niz te na ebayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Impeza na zdjęciach to jest GT'ek Zbyszka z Bajecznej. Dowiem się dziś ile kosztują te wloty i dam wam znać.

Mati, czy ta firma jest w okolicach Radzymina?? Jeśli tak to pewnie ta firma:

http://www.jdltuning.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny mają mocno europejskie bym powiedział i model który proponują do mojego >96r jest obleśny chyba zakupie u pepików i przydrutuje do maski siakoś

 

http://www.mkkosa.cz/?page=3&cat=51

 

Najgorsze jest jednak to, że nie chcą wysłać do Polski.

Wybiera się ktoś do Pragi może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...