Skocz do zawartości

Petycja o czasową banicję (...)Przemqa.


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jest nieciekawie, haluje i krzywi nudą. Jest na to sposób, dość prosty. Sam niezastąpiony miłościwie nam panujący Herr Kaleu Przemeq. Pozwolę sobie przytoczyć słowa Mistrza:

 

Kurcze, w takim momencie opuszczać forum, kiedy tyle się dzieje... :roll:

 

Ach, ja to se zawsze wybiorę moment... :roll:

 

Jak sam Mistrz prawił, to się zawsze sprawdza, więc proponuję wprowadzić, zasadę, że jak na forum zaczyna się nuda wszyscy, którym to przeszkadza wpisują się w tym temacie. Jeśli wpisze się 50, 100, do ustalenia, różnych osób, wtedy Przemeq będzie musiał nas na jakiś czas opuścić. Kiedy już wróci i znowu zacznie robić się nudno osoby będą się wpisywać od nowa.

 

P.S. Teraz ponoć Przemeq wyjechał więc zacznijcie nabijać licznik jak wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zagłosuje to otrzymam jakieś środku na konto? :twisted:

 

Huzar,huzar, huzar... ty NIC nie rozumiesz ! Głosowanie jest tylko dla dobra forum, żeby było ciekawe, żeby Lucek, którego lubię nie dostawał więcej pasków i arno, którego lubię inaczej nie zrzędził, i przede wszystkim po, to aby nam wszystkim na forum żyło się ciekawiej.

 

Co do środku, to myślę, że ktoś mógłby sprawić aby Twój pasek na tym koncie sięgał "środku" maksymalnego miejsca na pasek, wszakże środkiem 3 jest 2 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby Lucek, którego lubię nie dostawał więcej pasków

 

Wituś - moje zniknięcie z forum, czasowe, czy też permanentne, niczego nie zmieni, bo to nie ja dałem swojem najwierniejszemu fanowi paseczek :twisted:.

 

Mało tego - gdyby nie zrobił tego Az, Lucek pozostałby dziewicą pod względem paskowym. Nie muszę się uciekać do takich tanich chwytów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby Lucek, którego lubię nie dostawał więcej pasków

 

Wituś - moje zniknięcie z forum, czasowe, czy też permanentne, niczego nie zmieni, bo to nie ja dałem swojem najwierniejszemu fanowi paseczek :twisted:.

 

Mało tego - gdyby nie zrobił tego Az, Lucek pozostałby dziewicą pod względem paskowym. Nie muszę się uciekać do takich tanich chwytów :twisted:.

 

Ależ El Presidente, Pan się ze mną droczy ! Przecież, Pan dobrze wie, że mnie wcale o to nie chodziło. Mnie chodziło, o to że kiedy pan wyjeżdża to robi się ciekawiej, a jak robi się ciekawiej to Lucek mniej mięsem rzuca, a arno mniej zrzędzi. Nawet mi go głowy nie przyszło, że Pan uciekał by się do takich tanich chwytów ! Naprawdę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym slowem:przemu won z forum bedzie ciekawiej ? :shock: rozumiem ze chlopina grzeczny jest i dusi tematy w zarodku i pewnie dlatego taka nuda i post wituli.

witula brawo! przemcio niech jedzie odpoczywa od ciezkiej pracy na forum.pupka mu odpocznie i moze bedzie jak za dawnych luckowo mamusinych czasow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisac o takich imprezach na forum? Nie zartuj...

Jesli chcesz uczestniczyc w moich imprezach - PW.

 

A co do startow - bardzo licze na snieg w zimie i nastawiam sie na czeste starty lodowka i walke o wygrana w generalce. A miskiem zalicze jeszcze 2 superoesy w kielcach, moze uda sie powalczyc o pudlo.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zajebiście inteligentnie żartobliwy temat w którym wiadomo o co chodzi. Oczywiście jeśli jakiś Przemeq Gienek czy inny Benek ma decydujący wpływ na to że jest nudno czy wieje halny to jest to bardzo zajebiście żartobliwe.

 

Nie rozumiem problemu. To OffTopic, prawda? Jeśli uczestnicy dyskusji dobrze się bawią przy tak "zajebiście inteligentnym" temacie, to czemu nie?

Jeżeli komuś nie odpowiada poruszana tu kwestia lub ton wypowiedzi, to przecież nie musi tu zaglądać.

Ja osobiście nie czytam wszystkich topiców... (i nie powiem o których mowa :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...