Skocz do zawartości

Niedziałający zamek, Forester 2,5X 2005 USA


Szymon Jakub Koniarski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 
niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Forestera 2005, jeszcze sprzed liftingu. Wszystko jest ok, ale mam problem z pilotem od centralnego zamka. Kiedy wciskam przycisk do otwierania, otwierają się tylko drzwi kierowcy, a reszta (łącznie z bagażnikiem) jest zamknięta. A gdy zamykam, to wszystko normalnie jest zamykane. Bateria w pilocie jest nowa. Z góry dziękuję za pomoc :)

post-21234-0-92395900-1427313620_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SzymonForester"05 u mnie jest identycznie i wersje US tak mają z tego co wiem. miałem doczynienia z autami w US i czy starsze czy nowsze najpierw otwiera drzwi kierowcy później reszte. taki urok tych aut ;)

Podejrzewam, że jeżeli znajdę trochę czasu to odwiedzę elektryka. Jeżeli nie zapomnę, podzielę się wnioskami. 

@..:: Subarofanatoholik ::.. A jednym kliknięciem otwierane są tylko jedne drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam tutaj jak już mowa o US'ach. Jak to jest z manualną klimą w autach zza wody? Mam wrażenie że u mnie jest caly czas w trybie ON, przycisk włącz/wyłącz nic tu nie zmienia. Jest jakis trick żeby to zmienić czy teraz ja musze z tym jechać do mechanika? :)

 

@SzymonForester"05 sorry ze wcinke w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam tutaj jak już mowa o US'ach. Jak to jest z manualną klimą w autach zza wody? Mam wrażenie że u mnie jest caly czas w trybie ON, przycisk włącz/wyłącz nic tu nie zmienia. Jest jakis trick żeby to zmienić czy teraz ja musze z tym jechać do mechanika? :)

 

@SzymonForester"05 sorry ze wcinke w temacie.

Tryb "ON" jest zawsze kiedy jest włączony wentylator nawiewu i powietrze skierowane na szyby, w pozostałych pozycjach trzeba wdusić przycisk "AC"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...