Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Kapic niewiesz jak zainstalować ryska na pendrive????

Nie mam blado fioletowego pojecia. :huh: Nie polecalbym tego rozwiazania. Rysiek to bardzo wrazliwa gra. Lepiej miec normalnie na C.

na C niemoge mieć . Zeby zagrać na lotosie bede musiał wywalić RSRBR i zainstalowac ruśka od nowa ,pluginy i mody :(

Nieda rady mieć razem rsrbr i rbr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na C niemoge mieć . Zeby zagrać na lotosie bede musiał wywalić RSRBR i zainstalowac ruśka od nowa ,pluginy i mody :( Nieda rady mieć razem rsrbr i rbr :(
Niestety jak chcesz startowac w WRSMP to wyboru nie masz. ;)

no własnie, Ciut sie pomęcze. Teraz w rsrbr już jedziemy rajd Wisły. RBR tylko i wyłącznie jezdzenie w z wami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wyjściowo system ? Kapic lubi kombinować z systemami, więc napewno ma większą wiedzę niż ja, ale ja bym spróbował zrobić coś w stylu, żeby mieć windows 7 do normalnego funkcjonowania komputera, a na osobnej partycji (pod każdą windą da się partycję robić, czasem za pomocą zewnętrznych programów np. Partition Magic), postawić win XP tylko do Ryśka... Potem przy bootowaniu wybierasz który system odpalić i już. Myślę, że jest to wykonalne, ale popytaj bardziej doświadczonych jak to dobrze zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wyjściowo system ? Kapic lubi kombinować z systemami, więc napewno ma większą wiedzę niż ja, ale ja bym spróbował zrobić coś w stylu, żeby mieć windows 7 do normalnego funkcjonowania komputera, a na osobnej partycji (pod każdą windą da się partycję robić, czasem za pomocą zewnętrznych programów np. Partition Magic), postawić win XP tylko do Ryśka... Potem przy bootowaniu wybierasz który system odpalić i już. Myślę, że jest to wykonalne, ale popytaj bardziej doświadczonych jak to dobrze zrobić ;)

partycje juz zrobiłem. Mam dwa dyski ale jak chce zainstalować ryska to niema opcji gdzie go zapisac tylko sie pyta czy usunąc wszystkie składniki:(

HHHHmmm jak tu zrobic???

Kapic Leniu pomuszta!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotos przejechany :P nie obyło się bez problemów ale w skrócie to pierwsza pętla powoli na zapoznanie na drugiej już złapałem tempo, na dwóch ostatnich odcinkach jechałem pokrzywionym samochodem i na peklo czułem że coś się stanie no i słupek ustrzeliłem przy małej prędkości ale już Subi nie chciał jechać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...