Skocz do zawartości

Tabliczka znamionowa - czy zawsze jest ?


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie występowania tabliczek znamionowych.... w subaru są one na przednich kielichach amortyzatorów. Czy to jest jedyne miejsce ich występowania ? Czy były wersje bez tych tabliczek ?

 

W swoim forku z 12.2007 ich tam nie widzę. Auto kupione jako nowe z SIP - jestem pierwszym właścicielem. Początkiem 2008r. dealerzy SIP'u mieli wersje Celebration z niemieckiego rynku (nowe egzemplarze) - końcówka produkcji. Taki właśnie samochód nabyłem z zerowym przebiegiem czyli nówka sztuka.

 

Czy mój samochód jest jakiś "inny" że ich tam nie widzę ??? Czy to normalne ? Tak się po latach zaciekawiłem tym.

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, jutro dokładnie się przyglądne temu słupkowi. Z tego co kojarzę to od strony kierowcy jest info o parametrach ogumienia i jakaś druga dłuższa nalepka informacyjna (jakiś lity tekst, nie czytałem). Może po drugiej stronie coś będzie... bo już myślałem, że mam jakiś wybrakowany egzemplarz ;)

Pozdrawiam serdecznie

Nie jest inny , tabliczkę znamionowa masz na słupku B jak otworzysz drzwi kierowcy :)

Miałeś rację, sprawdziłem.... oprócz tych dwóch naklejek na samym dole jest jeszcze jedna, akurat mam ciemny lakier a ona jest czarna i jakoś umknęła uwadze ;) .... ale na kielichach są otworki do montażu blaszek znamionowych ... czyli palny były ;) to mnie zmyliło

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Nie jest inny , tabliczkę znamionowa masz na słupku B jak otworzysz drzwi kierowcy

Nie wiem, czy odpowiedź przyszła jeszcze z Polski, czy już z Meksyku - jest prawidłowa ( dziękuję ) :)

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...