Skocz do zawartości

Amortyzatory i sprężyny z GT do GL 2.0 ! Pasują ?


BIG J

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się nie chce w to wierzyć. W takim razie w jakim celu rozciągałeś tą sprężynę od GTka?

 

pzdr

Seb@

 

PS. Jakby było tak, jak mówisz to pięknie. Problem ocierki o nadkola zostałby u mnie w końcu rozwiązany. Wydaje mi się jednak, że sprężyny od GT są jednak krótsze. Niech ktoś się odniesie do tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny od GT wcale nie są krótsze!!! Jak nie wierzysz to przyjedź to pokarzę Ci moje stare. Od GT założyłem ponieważ są TWARDSZE bo mają o 1 zwój więcej niż te z GL. A rozciągałem u Kowala ponieważ mam 60 litrową butle z gazem w bagażniku i często jeździ ze mną na tylnym siedzeniu 50 kilogramowy szceniaczek ;-). i autko mi siadało.

Jak będziesz jeździł tylko ze swoją panną i czasami wrzucisz coś na tył to sprawa z kowalem Cię nie dotyczy, bo spręzyny z GT zrobią swoje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Na dobra sprawe to nie wiem czy mam teraz sprezyny od GT. Impreza jest z listopada 98 a z kodu VIN wynika ze jest z 99. Pytalem w serwisie to powiedzieli ze Subaru tak rabia z wyprzedzeniem na 6 miesiecy. Zderzak mam od GT z duzymi halogenami, lampy przezroczyste, z przodu tarczowe hamulce a z tylu bebnowe i tak bylo w oryginale, wiec nie wiem jakie mam sprezyny moze tez sa od GT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobra sprawe to nie wiem czy mam teraz sprezyny od GT. Impreza jest z listopada 98 a z kodu VIN wynika ze jest z 99. Pytalem w serwisie to powiedzieli ze Subaru tak rabia z wyprzedzeniem na 6 miesiecy. Zderzak mam od GT z duzymi halogenami, lampy przezroczyste, z przodu tarczowe hamulce a z tylu bebnowe i tak bylo w oryginale, wiec nie wiem jakie mam sprezyny moze tez sa od GT ?

Według mnie to raczej nie jak z tyłu masz bębny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...