Jump to content

Różnica przestrzeni/nadkola przedniej osi Hawk sti


abecer

Recommended Posts

Jak w temacie, oglądałem dzisiaj z kolegom Hawka,wszystko ładnie pięknie tylko tak jak napisałem,prawe nadkole ma większy prześwit. Różnica jest najbardziej widoczna bliżej kierunkowskazów. Auto bite? Z zawieszeniem coś nie tak? Amory,Sprężyny? Jakieś pomysły?

Edited by abecer
Link to comment
Share on other sites

Porównaj szczeliny między drzwiami a błotnikiem, maską, przednim słupkiem. Sprawdź się czy śruby mocujące błotnik noszą ślady odkręcania. Tak samo górne obsady amorka jeśli było niedawno kręcone będzie widać. 

Link to comment
Share on other sites

Szczeliny są w porządku. Brak jakichkolwiek niepokojących różnic. Prawy błotnik był malowany, pozatym nic nie zauważyłem nic ciekawego co mogłoby wskazywać na poważne uszkodzenie. Podejrzewam że wina leży po stronie amortyzatorów/sprężyn. Niestety sti jest po całej konserwacji podwozia, ciężko cokolwiek sprawdzić jakie amory,sprężyny. Różnica to około 1,5-2 cm.

Ogólnie wszystko jest ok! Napędy suche, Dccd pracuje tak jak powinien.Silnik chodzi cicho, panewki nie słychać. Serwisowany od początku do teraz w ASO.

Edited by abecer
Link to comment
Share on other sites

No niestety ale nic nie widać,zapiepszyli wszystko,zobacze co da się zrobić. Auto jest w Austrii a do następnego serwisu kawałek. Jak macie jakieś pomysły to śmiało pisać. Auto nie ściąga, nie ma żadnego bicia na kierownicy,nic.Dzięki.Pzd

Edited by abecer
Link to comment
Share on other sites

Problem polega na tym że ogólnie prawa strona stoi za wysoko,wiem jak wysoko stoi sti na seryjnym zawieszeniu bo takie mam w swoim! Właściciel twierdzi że zawieszenie było wymieniane, sprężyny i amory przód, myśle jednak że coś ktoś spierdzielil, sprężyny nie są identyczne! Tak to widzę. Za kilka dni się okaże co jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...