Skocz do zawartości

jaki olej STi 2013


DonJon977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki polecicie olej do Subaru Imprezy WRX STi 2013 rok 300 koni? Co ile wymieniać? 

Wszystko zależy jak użytkujesz samochód????jazda cywilna,wypady na tor????Ja osobiscie latam na Millers Oils CFS 5w-40 Competition Full Synthetic polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak przy okazji tematu z olejem do STi. Hawkeye STi aktualnie 5w40 Motul Xcess 8100, niedługo wymiana filtrów i płynów, pytanie czy zmieniać go na Millers Oils CFS 5w40 NT? Na tor wypad może raz w roku, szukam czegoś co będzie możliwie najlepsze do dynamicznej jazdy (czasem nawet bardzo) po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak przy okazji tematu z olejem do STi. Hawkeye STi aktualnie 5w40 Motul Xcess 8100, niedługo wymiana filtrów i płynów, pytanie czy zmieniać go na Millers Oils CFS 5w40 NT? Na tor wypad może raz w roku, szukam czegoś co będzie możliwie najlepsze do dynamicznej jazdy (czasem nawet bardzo) po mieście.

Millers może być dobrym wyborem,tylko trzeba zmieniać częściej niż przewiduje instrukcja,szczególnie przy dynamicznej jeździe albo wypadach na tor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Jaki polecicie olej do Subaru Imprezy WRX STi 2013 rok 300 koni? Co ile wymieniać? 

Wszystko zależy jak użytkujesz samochód????jazda cywilna,wypady na tor????Ja osobiscie latam na Millers Oils CFS 5w-40 Competition Full Synthetic polecam ;)

 

Nie. Dopiero go kupiłem, auto ma 25000 tys przejechane, jest z USA, to moje pierwsze spotkanie z Imprezką. Raczej będzie do jazdy codziennej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...